Z regionů

Hlučínská Štěrkovna je odložena o rok

Hudební festival Štěrkovna Open Music, jehož 16. ročník se měl uskutečnit ve dnech 29. až 31. července, pořadatelé kvůli epidemiologické situaci přesunuli na příští rok.

Hvězdy přijedou i za rok

Vstupenky zakoupené na hudební akci u hlučínského „jezera“ zůstávají v platnosti. Pořadatelům se podařilo posunout o rok téměř celý program včetně hlavních hvězd Pavola Habery s kapelou Team, Vojtěcha Dyka & B-Side Band či mimořádného projektu spojujícího big beat s cimbálovkou kapely Hradišťan.

Koronavirus zhatil plány

„Do poslední chvílí jsme bojovali o to, aby si naši příznivci mohli vychutnat letošní festivalovou atmosféru u hlučínského jezera. Bohužel kvůli současné nepředvídatelné situaci jsme nuceni i náš festival přesunout na červenec 2021.  Pevně věříme, že šestnácto-sedmnáctý ročník bude ještě mimořádnější, velkolepější a vyšperkovanější než plánovaný program, který jsme měli připravený na letošní rok,“ řekl hlavní organizátor festivalu David Moravec. „Chtěli bychom poprosit všechny naše skvělé fanoušky o pomoc s tím, že si ponechají své vstupenky na příští rok,“ žádal Moravec.  

Nepřehlédněte:  Voda cizincům? Má to smysl? A co sucho, bude co jíst?
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close