Z regionů
Nejnovější

Co to máme za soudy? Tahle odporná lidská zrůda za hrůzné týrání štěněte unikla vězení!

Máme v Česku skutečně soudy proto, aby rozdávaly spravedlivé tresty a posílali zloděje, podvodníky vrahy a tyrany za mříže, nebo jen na okrasu a aby se „takzvaně neřeklo“? Pokud má být justice u nás skutečně spravedlivá, jak je možné, že odporná lidská zrůda, tyran Petr Papež z Plzně se opět vyhnul žaláři?

Před pár dny stanul znovu před soudem 31letý Petr Papež, který byl již před dvěma lety odsouzen ve velmi mediálně sledovaném případu. Tehdy měl málem s mrti utýrat malé, nevinné štěňátko Amy. Tenhle lidský odpad a šmejd do bezbranné fenky kopal, pak ji zved, do vzduchu a mrštil s ní o zeď.

Pejsek utrpěl několik zlomenin a pohmožděnin. Podle veterinářů musela fenečka hodně trpět. Soud Papeže odsoudil k ročnímu trestu odnětí svobody s dvouletou podmínkou a k uhrazení léčebných nákladů ve výši převyšující 70 000 korun.

Tomuto nebohému štěňátku tyran Petr Papež neskutečně ubližoval. Foto: Krimi Plzeň

Zachránila ho úhrada nákladů

„Odsouzený ale léčbu neuhradil, proto státní zástupce požadoval výkon trestu ve věznici z důvodů neplnění podmínky. Přibližně týden před zahájením tohoto soudního jednání ale Petr Papež celou částku uhradil,“ uvedli zástupci soudu.

Týrání štěně nebohé fenky Amy vysvětloval tenhle tyran s hodnotou IQ asi na bodu nula, Petr Papež drogami, které v té době prý užíval. Jen díky spolubydlícímu, který předal těžce zraněnou fenku slečně z ochrany zvířat, se dostala na veterinu. Prošla sérií operací a ošetření. Nechápala, proč jí takhle někdo ubližoval. Čím se provinila.

I přes velmi těžké operace, stres a psychické problémy Amy žila. Ale bohužel ne dlouho.

„Fenečka kvůli tomu trpěla vážnými psychickými následky, nesnášela muže a neustále se strachy pomočovala. Po množství prodělaných operací přišla o přirozenou imunitu a letos v březnu bohužel svůj boj o život prohrála,“ uvedl server Krimi-Plzen.cz.

Fenečka Amy měla v těle několik zlomenin, hlavně zadní nohu! Foto: Krimi Plzeň

Smrt se jí nevyhnula

Kdyby žila, patrně by dál trpěla obrovským strachem z mužů a pomočovala by se. Nicméně nikdo, ať už ochránci zvířat, tak ani milovníci a chovatelé psů nechápou, proč soud hned neposlal tyrana s vzhledem mentálně postiženého, hned do vězení.

Nepřehlédněte:  Skutečná promořenost covidem-19 je větší, než se čekalo!

„Kdyby tohle někdo udělal dítěti, nebo i dospělému člověku, šel by na několik let sedět. Jaký je ale rozdíl? To nebohé zvíře taky cítí bolest a o to víc. Navíc nechápe, proč mu někdo takhle ubližuje. To opravdu nikdo u plzeňského soud nemá srdce?,“ ptají se mnozí na sociálních sítích.

Nezbývá než doufat, že se této lidské zrůdě, feťákovi, který se nebyl a možná stále není schopen ovládat a nejspíš je v něm zakódované velká brutalita, už nikdy do ruky nedostane žádné zvíře, kterému on znovu ublíží…

Týraná fenečka nakonec po třech letech podlehla následkům hnusného týrání.
Foto: Krimi Plzeň
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close