Z regionů

Albert instaluje plexiskla k pokladnám

Obchodní řetězec Albert rozjel bleskovou akci s instalací plexiskel na pokladnách. Tato dodatečná ochrana pro pokladní i zákazníky bude instalovaná během tří dní na všech dvou a půl tisících pokladnách po celém Česku.

Pro zákazníky zároveň Albert nalepí do prostoru před pokladnami navigační samolepky, které vyznačí bezpečný dvoumetrový sanitační odstup mezi zákazníky.


Pilotní montáže proběhly již v průběhu neděle v obchodech Albert v Praze a Olomouci a plošná instalace ochranných plexiskel do ostatních prodejen v celém Česku probíhá od dnešního dne. Dokončena bude ve čtvrtek. Obslužnost pokladny, stejně jako servis zákazníkům, nainstalovaná plexiskla nijak neomezí.

Dodržujte dvoumetrový odstup


Pracovníci na pokladnách mají k dispozici také ochranné rukavice, dezinfekční gely nebo antibakteriální mýdla. Pokladní pásy i madla košíků a nákupních vozíků jsou pravidelně dezinfikovány. V úseku čerstvých potravin jsou k dispozici jednorázové rukavice.


Zpřísnění preventivní hygienická opatření pak zákazníci dodržují v pekárně, kde je obzvlášť důležité dodržovat dvoumetrový odstup, neshlukovat se a vzít si nové rukavice. Nově začaly obchody Albert také balit vybrané druhy běžného pečiva do sáčků a folií.

Doporučení pro váš bezpečný nákup:

  1. Nákupní seznam vám pomůže zkrátit dobu strávenou v obchodě.
  2. Dodržujte doporučenou vzdálenost od ostatních (cca 2 m), i pokud čekáte u pokladny.
  3. Pro nákup čerstvých potravin použijte připravené jednorázové rukavice.
  4. Pokud je to možné, volte raději platbu kartou.
  5. Po příchodu domů si pečlivě umyjte ruce, nebo použijte dezinfekční gel.
Nepřehlédněte:  Za otřesným požárem v Bohumíně je žhář! Lidé ale kritizují hasiče!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close