Volný čas

Tenhle slavný pár na Nově už neuvidíte! Proč?

Patřili téměř k inventáři vysílání televze Nova, nyní po neuvěřitelných 11 letech z obrazovky mizí. Snídaně s Novou se tak už bude muset obejít bez páru Zorky a Míry Hejdových, kteří spolu nejenom žijí, ale řadu let i pracují.

Za odchodem známého a sexy páru není vyhazov nebo nějaké intriky, ale vlastní rozhodnutí Zorky a Míry. Jak uvedli, v posledních týdnech, zvláště po opadnutí koronavirové situace, dostávali oba často dotazy, kdy se před kamery zase vrátí?

Postupné rozhodnutí

„V posledních měsících jsme dostávali jednu velmi častou otázku, a to, kdy se vrátíme do Snídaně s Novou. Myslim, že je na čase na ni odpovědět. My už se bohužel nevrátíme,“ uvedli Hejdovi shodně na svých sociálních profilech.

Měli potřebu vysvětlit, proč už je divácci v ranní show soukromé televize neuvidí, a také, že za tím nejsou nějaké záhadnosti. Chtěli zároveň předejít spekulacím.

Na Nově strávili manželé Hejdovi kus profesního života. Foto: FB M. Hejdy

„Chci jen napsat, že to nebylo žádné unáhlené rozhodnutí, ale došli jsme si k tomu postupně a někdy do sebe tak okolnosti zapadnou, že si člověk uvědomí, že je čas… Bože můj, 11 let. Vždyť já v tom pořadu vyrostla, dospěla… Je to neskutečný, když se vrátim na začátek. Dodnes si pamatuju, jak jsem v devatenácti na Barrandově vystoupila z autobusu, šlapala ten kopec k hlavní budově Novy a říkala si, co tam vlastně já holka bláhová dělám. O dva měsíce později už jsem vysílala,“ zavzpomínala Zorka Hejdová.

Sama se snažila spočítat, kolik přenosů má za těch jedenáct let za sebou a vyšlo jí hrubým odhadem asi 1100 Snídaní s Novou. A to už je hezké číslo. Nicméně bude to asi více.

„Jsem ráda, že jsem mohla být tak dlouho součástí a hlavně, že jsem mohla posledních šest let vysílat po boku svého muže. Nesmírně, ale opravdu nesmírně nás oba těší reakce diváků, lidí, kteří nás potkávají nebo nám píšou neskutečně milý zprávy a reakce na vysílání…. DĚKUJEME VŠEM!“ uvedla Zorka a její manžel i pracovní partner jí ve vyjádření podpořil.

Nepřehlédněte:  Nuda v karanténě? Vyzpovídejte pamětníky!

„Ano, bude nám to chybět, ale je čas po mnoha letech dát prostor novým výzvám. Životním, pracovním, kdoví… Určitě se ale nechceme stranit. Zorka moderuje denně na Evropě 2, já stále točím Limuzínu pro Óčko STAR a věnuji se dvěma svým firmám – např. @tvbydleni.cz. Takže se stále uvidíme. Máme vás rádi a tu práci stejně tak. O to hůř se odchází, ale snad nás pochopíte… Děkujeme všem,“ napsal Hejda.

Jeho Limuzínou prošlo za řadu let mnoho významných osobností. Například minulý týden herec Jan Přeučil, tento to bude zpěvačka a herečka Petra Černocká a v příštím týdnu má být hostem „český“ Freddie Mercury a frontman skupiny Queenie Michal Kluch.

Kdo nakonec přijde na místo manželů Hejdových do Snídaně s Novou, není zatím jasné. Před dvěma týdny odchod oznámila i další dlouholetá moderátorka Gabriela Partyšová.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close