SportZ regionů

Vavřinec Hradilek je tatínkem. Za porodem vyrazil do Ostravy

Kajakář, stříbrný olympijský medailista, mistr světa a také herec Vavřinec Hradilek je tatínkem. Jeho přítelkyně Lucie porodila dceru Sáru. Porod proběhl v Ostravě.

Lucka si přála rodit v Ostravě

„Moje partnerka a možná budoucí žena Lucie pochází z Ostravy. Její babička, maminka i sestra rodily v ostravské porodnici, tak to bylo její porodní přání,“ vysvětloval šťastný Vavřinec Hradilek, proč se porod uskutečnil v Ostravě. S péčí v Městské nemocnici Ostrava byl maximálně spokojen. A s Lucií se stali také prvními klienty rodinného pokoje, který zřídila nemocnice. „Nebylo to plánované. Až na místě jsme zjistili, že můžeme využít rodinný pokoj,“ usmíval se úspěšný olympionik.

Pokoj i pro tatínka za dvanáct stovek

Městská nemocnice přebudovala dva klasické pokoje na tzv. rodinné pokoje, v nichž mohou s rodičkou pobývat jejich partneři. A to za 1200 korun denně. Pokoj je slušně vybaven, má přebalovací pult, lůžko pro miminko, kuchyňskou linku, lednici, mikrovlnnou troubu, varnou konvic i, televizi, wifi připojení, lůžko pro maminku a pro rodinného příslušníka.

Nepřehlédněte:  Unikátní otáčivé hlediště se opravuje. A co bude pak?
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close