Sport

Totální šok: Tohle je opravdu David Beckham?

Jeden z nejslavnějších a nejobdivovanějších fotbalistů světa David Beckham se mění k nepoznání. Přichází o to, nač byl hodně pyšný a na čem si zakládal – a sice o svou bujnou kštici. Ukázalo se, jak plešatí.

Šediny a pleš

Právě současná koronavirová krize a pauza všeho, včetně sportu, udělala i se slavnými a sexy sportovci své. Britský rodák David Beckham, který tráví nucené volno s rodinou v jednom ze svých ultra luxusních sídel, shodil nejspíš vlasový porost sám stříhacím strojkem. Ten však odhalil to, co asi David nechtěl, aby miliony fanoušků viděli – jak postupně šediví, ale hlavně – jak mu vlasový porost ubývá.

Paparazzi fotografové, ale i jeho vlastní rodina – synové, kteří jej fotili a fotky dali na sociální síť, odhalili odpočívajícího fotbalistu, který se opaluje a válí u bazénu. Právě sluneční paprsky s ostříhanou hlavou na krátko udělaly své.

„Jo, už to není žádný mladý kluk, ale pořád má velké charisma a pořád je to alfa samec,“ napsala na sociální síť jedna z jeho fanynek.

Rodina je na prvním místě

Manžel Victorie, bývalé členky dívčí skupiny Space Girls a otec čtyř dětí – tří synů Brooklina, Romea, Cruze a dcery Harper ale žije pro svou rodinu. Vyděláno má na pět dalších životů a víc už neřeší.

„Rodina je pro mě vším, pro tu žiju. Mám to štěstí, že mám úžasnou ženu a skvělé děti,“ řekl nedávno fotbalový bůh.

Ten je řadu let spíš než uznávaným fotbalistou víc marketingovým a PR bohem. Díky tomu vydělal také stamiliony dolarů. Dobře si asi uvědomuje, že stárnutí nezastaví a teď se jen snaží, aby ani dál neztrácel charisma a formu chlapa ve středních letech.

Už před časem Beckham odhalil, jak stárne, i když zraje jak víno. Foto: SpashNews
Většinu relaxu stráví Beckham doma u bazénu. Foto: SpashNews
Zakrývání pleše dá Davidu Beckhamovi asi dost práce. Foto: Twitter
Na svůj vlasový porost byl David Beckham vždycky náležitě hrdý. Foto: SpashNews
Beckham se svými třemi syny, které podobu nezapřou. Foto: Instagram

Nepřehlédněte:  Hra o hřiště fotbalových klubů v Praze. Hrozí jim stěhování? Díl 3: Prosek, Břevnov, Radlice, Lysolaje
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close