Sport

Petr Větrovský: S Jágrem připravujeme mimořádný film!

Petr Větrovský (34) má na svědomí film o bojovníku MMA Attilovi, s Jágrem připravuje filmový projekt a hovoří se o něm v současné době také v souvislosti s hokejovými kladenskými Rytíři, u kterých měl údajně nastoupit jako manažer.

Kdy do křesla generálního manažera klubu Jaromíra Jágra usednete?
Uvedu to na pravou míru. Tahle zpráva mě překvapila stejně asi jako fanoušky Kladna. Nikdo z médií se mě na můj názor předem nezeptal. Ano, s Jaromírem Jágrem úzce spolupracujeme jak na chystané Noci s legendou, tak na dalších projektech, které spolu plánujeme. Často se například bavíme o jeho filmu, který máme v plánu. Bavíme se i o hokeji, o kladenském klubu, ale že bych mohl závazně potvrdit, že se stanu jeho generálním manažerem, to nemohu. Není to pravda.

Ani v jiné pozici v kladenském klubu nebudete pracovat?
Aktuálně nezastávám v klubu Rytíři Kladno žádnou pozici a nejsem ani před podpisem smlouvy na pozici vedení tohoto klubu.

Jak se teď podle vás budou shánět finance do hokeje?
Těžko se dá odhadnout, jak opravdu pandemie zasáhla firmy. Jestli jsou na tom špatně, nebo omezují investice do sportu kvůli nějaké nejistotě. Co se stalo, je věc jedna, co se řeší v médiích, věc druhá. Určitě to firmy bolelo a bolí, ale určitě jsou také firmy, které v tomto období vydělaly. Podle mne by v současné době měly sportu nejvíce pomoct samosprávy, kraje a stát, veřejné peníze. Sport je v Česku dlouhodobě podfinancovaný. Sportovci se přeci vychovávají také pro to, aby jednou nastupovali za národní mužstvo s lvíčkem nebo vlajkou na prsou! Věřím, že větší pomoc sportu nastane.

Platí v době různých omezení původní termín akce Noci s legendou, tentokrát s Jaromírem Jágrem, která se má konat ve středu desátého června ve Forum Karlín?
Zatím se termín neruší, ale náhradní termín máme zajištěný.

Nepřehlédněte:  Vavřinec Hradilek je tatínkem. Za porodem vyrazil do Ostravy

Co se filmu o Jaromíru Jágrovi týče, je hotový scénář?
Pracuji na něm a řeším ho s Jaromírem. Povídáme si o tom. Film se bude určitě vytvářet několik let. Nejsme nikam tlačeni. V tom si rozumíme. Připravujeme se, bude to mimořádné!

Zdroj: www.vasekladno.cz

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close