Sport

Kam v neděli? Na fotbal Bohemians vs. Dejvické divadlo

Klokani se chystají na virtuální zápas proti partě Ivana Trojana. Zprávu uveřejnil Petr Koukal na klubovém webu Ďolíčku. Stejně jako jiná divadla i jiné stadiony je brána Ďolíčku též omotána řetězem.

Proto Bohemians ve spolupráci s Dejvickým divadlem zvou na nedělní (26. dubna v 17. hodin) virtuální netradiční utkání mezi fotbalisty a herci. Se vstupenkou získáte unikátní přístupový kód na stránku, kde v den výkopu najdete speciální video s herci a fotbalisty v netradičních rolích a také se dovíte výsledek utkání, píše web klubu.

Jaký sektor si vybrat?

Klub dále vyzývá: pozor, tenhle virtuální souboj se týká i příznivců obou stran. Pokud se hlásíte k Bohemce, kupujte vstupenky do sektoru A, B a C. Sektor hostů necháváme příznivcům divadla. Základní vstupenka stojí 105 Kč, ale můžete kupovat i virtuální VIP Silver, kterých je 333 ks a stojí 333 Kč. Taky máme v Ďolíčku polstrovaná sedadla VIP Gold za 1 905 Kč. Za VIP vstupenku získáte stejný kód, ale lepší pocit, že jste pomohli více. Počet vstupenek není omezený. Čím více chcete věnovat, tím více jich kupte. VIP vstupenky najdete v sektoru A4.

Co s výtěžkem?

„Vybrané peníze se následně rozdělí a pomůžou v této době podpořit Bohemians, Dejvické divadlo a skrze nový nadační fond Bohemians poputují také Nemocnici Na Františku. Její výběr byl jednoduchý, právě zde ordinují kluboví lékaři Klokanů. Akcionáři Bohemians pak přišli s nabídkou, že zdvojnásobí částku, která připadne na podporu našeho klubu. Pokud tedy pro Bohemians vybereme 100 tisíc korun, akcionáři dalších 100 tisíc korun navýší,“ informuje klub na svém webu.

Nepřehlédněte:  Sportoviště SK Prosek, kde začínal i Tomáš Rosický, se zatím zastavovat nebude
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close