Sport
Nejnovější

Chcete vyhrát podepsaný dres hokejové legendy?

Sportovní kolbiště sice zejí prázdnotou, hokejovým Rytířům z Kladna to ale nebrání v tom, aby uspořádali virtuální zápas, díky kterému mohou fanoušci podpořit všechny ty, kteří v první linii bojují proti pandemii koronaviru.

A jak to bude vypadat? Fanoušek si zakoupí vstupenku stejným způsobem, jako byl zvyklý během sezony na kterékoliv utkání. Poté si vybere subjekt, kterému bude chtít pomoci, a pokud bude mít štěstí, vyhraje i některou ze skvělých cen (televizi, Xbox One, koloběžku či podepsaný dres Jaromíra Jágra).

Vedení Rytířů se rozhodlo, že pomůže těm, kteří se přímo řadí do první linie, která je nákazou koronavirem nejvíce ohrožena. Jde navíc o subjekty z Kladenska. „Fanoušci si budou moci vybrat z pěti možností. Koupí vstupenky mohou pomoci buď pečovatelským domům pro seniory, integrovanému záchrannému systému Kladno, prodavačům ve spřátelené obchodní síti Kaufland (pobočka Kladno), řidičům ČSAD Kladno či zaměstnancům České pošty, kteří v Kladně pracují,“ vysvětlil tiskový mluvčí Rytířů Kladno Lukáš Jůdl.

Virtuální zápasy během karantény nejsou žádnou novinkou, u Rytířů se ale jejich podstata přeci jen podstatně liší. „Jsme prvním klubem, který výtěžek z prodeje vstupenek nepošle do vlastní kasy, ale pomůže díky němu ostatním. Lidé si navíc sami rozhodnou, komu svou vstupenkou pomohou,“ dodává Jůdl.

Cílem je vyprodat reálnou kapacitu ČEZ stadionu, tedy celkem 5 200 míst na tribunách a k tomu 50 VIP míst (sektor hosté nebude v prodeji). Cena za sezení je 150 Kč, stání budete moci koupit za 100 Kč a VIP za 1000 Kč. Vstupenky byly spuštěny do prodeje v pátek 10. dubna a jejich prodej bude ukončen o týden později, tedy v pátek 17. dubna v 18.00 h.

Více informací získají zájemci na www.rytirikladno.cz

Nepřehlédněte:  Pokoronavirové USA: poslední čtyři státy povolily po pauze hraní golfu

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close