Sport
Nejnovější

Golfové Masters v Praze letos nebude. Nejvyšší sérii oželí desetitisíce lidí

V souvislosti s globální koronavirovou epidemií a opatřeními v České republice, která se v zájmu ochrany zdraví stupňují, s čímž bezvýhradně souhlasíme, činí promotérská společnost RELMOST, exkluzivní partner European Tour v Česku nevyhnutelný krok.

„Vzhledem k tomu, že vývoj a důsledky koronavirové epidemie nelze předvídat, rozhodli jsme se s předstihem pro řešení, které nás jako golfové promotéry a fanoušky velice mrzí, ale které je z důvodu rozsahu příprav turnaje, zachování korektních vztahů s obchodními partnery a všemi golfovými příznivci následující:

Až v srpnu příštího roku

Zastavujeme přípravy a oznamujeme, že se golfový turnaj D+D REAL Czech Masters, který je součástí světové série European Tour, v roce 2020 konat nebude! Pro rok 2021 už máme rezervovaný termín 19. – 22. srpna.

Zároveň oznamujeme, že se v roce 2020 nebudou v Česku ani na Slovensku konat námi pořádané turnaje série Challenge Tour – květnové Prague Golf Challenge, červnové D+D REAL Czech Challenge a červencové D+D REAL Slovakia Challenge. I v tomto případě obnovíme tyto akce v roce 2021,“ informoval předseda představenstva promotérské společnosti Relmost Petr Dědek.

Nepřehlédněte:  Hra o hřiště fotbalových klubů v Praze. Hrozí jim stěhování? Díl 1: Žižkov a Ďolíček
Tagy
Pokračovat ve čtení
Back to top button
Close
Close