Volný čas

Miss ČR se zamilovala do krtka

Miss ČR 2019 Nikola Kokyová, moderátorka Štěpánka Duchková se svými dvojčaty, herecký pár Eva Hrušková a Jan Přeučil a jejich rodina – herec Zdeněk Rohlíček, manželka Libuška a dcera Elinka vyrazili zá zábavou. Nemohli si nechat ujít otevření nového přírodního rodinného zábavního parku v Horních Měcholupech.

Zdá se, že všichni se tam skvěle bavili a třeba Miss ČR se svěřila, že se asi zamilovala. „Já jsem asi objevila toho pravého, tohohle krtka…Je boží a tulí se,“ smála se kráska Nikola Kokyová, která zapózovala vedle maskota.

„Potěšilo mě, že Krktův svět je takhle krásně vymyšlený, vytvořený, a že si tu zábavu najdou malí i velcí. Určitě se sem budu ráda vracet,“ svěřila se 21letá rodačka z Kolína a Miss ČR 2019.

Známé osobnosti vyslovily obdiv

Otvíračku parku, kde je vše z přírodního materiálu, je tam mnoho herních prvků, houpaček, prolézaček, jezírka, největší krmelec v Evropě, mechové Krtkovo autíčko, ale třeba i velký letní divadelní amfiteátr, si nenechali ujít ani první československá Popelka, herečka Eva Hrušková a její manžel Jan Přeučil. S nimi přišel Evin syn herec Zdeněk Rohlíček s manželkou Libuškou a jejich dcerkou Elinkou.

Herec Zdeněk Rohlíček s manželkou Libuškou a dcerkou Elinkou. Foto. Jaroslav Hauer

„Já jako máma tří dětí, dneska už dospělých, jsem vždycky ocenila, když si děti mohly hrát bezpečně, samostatně, ale přitom pod dohledem a tohle je úžasné místo. Velký obdiv patří panu majiteli a celému jeho týmu, co tady dokázali a velmi nápaditě udělat. ,“ prozradila Eva Hrušková.

„Elinka je nadšená a my taky. Trochu se tím vracíme do dětských let… Normálně bych si některé ty atrakce rád vyzkoušel i sám, ale někde je to jen pro malé děti, a to já už bohužel nejsem,“ smál se Zdeněk Rohlíček.

„My jsme nadšení. Máme to sem z Čakovic sotva dvacet minut a opravdu nás to dostalo, takže tu budeme, myslím si, poměrně častými hosty,“ podotkla moderátorka Štěpánka Duchková.

Nepřehlédněte:  Letní tábory 2020 jsou horké téma. Pionýři chtějí jejich návrat

Ideální místo pro rodiny s dětmi

Nadšený byl i sám moderátor akce, herec Petr Vojnar. „Já jsem nadšený, je to krásný a hlavně vymyšlený. Je to český, není to „americký“ Určitě sem budeme chodit a moc rádi,“ svěřil se Vojnar, který plánuje, že v parku bude často trávit volný čas se svým malým synem Sebastianem.

Majitel parku Josef Roušal se Petru Vojnarovi předvedl v pracovním. Foto: Jaroslav Hauer

„Nemám kvádro ani značkové oblečení, ale mým kostýmem jsou montérky. Mám to rád a baví mě to a jsem moc rád, že se první den povedl, že jsou všichni spokojení a těší nás, že se jim tu líbí. Budeme moc rádi, když se k nám budou malí i velcí rádi a často vracet,“ dodal majitel parku Josef Roušal.

Během léta bude v Krtkově světě otevřena další část a fungovat tu budou i příměstské tábory pro děti, nejenom ty z blízkého okolí.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close