Kultura

Známý český herec má covid! Ruší se představení!

Koronavirem neonemocněla jen Hana Zagorová, Ivana Andrlová a někteří další ze světa českého showbyznysu. Covide-19 má diagnostikovaný i Pavel Kikinčuk. Známý český herec z Troškových Sluncí, sen či Babovřesk, ale také z Okresního přeboru a dalších filmů nebo inscenací, musí být v karanténě.

Plzeňský herec, který tam provozuje s manželkou Jindřiškou Kikinčukovou známé komediální divadélko Pluto, onemocněl koronavirem. Divadlo oznámilo divákům, že se tak dosavadní představení ruší s tím, že vstupenky zůstávají v platnosti a nová představení budou od konce září.

Plzeňské Divadlo Pluto oznámilo Kikinčukovo onemocnění. Foto: Facebook

Pavel Kikinčuk patří už také svým věkem do rizikové skupiny. Podle všeho nemá těžký průběh nemoci, má teploty a je unaven. Musí být doma a izolovaný i od svých blízkých, aby se nenakazili. Ti jsou nyní v karanténě.

Podle všeho jsou covidově pozitivní i někteří další čeští herci nebo dokonce zpěváci. Někteří o tom veřejně mluví, jiní to tají, aby nezpůsobovali paniku.

Lucie Bílá koronavir nemá, ale musí být v karanténě, protože v jejím blízkém okolí člověk s covidem-19 byl. Její kolegyně Hana Zagorová je sice už z nemocnice doma, ale protože bojuje s nemocí krve, rozkladem červených krvinek, je velmi riziková. Do nemocnice se musí ještě vrátit. „Už se ale cítím mnohem lépe. A těším se, že se brzo uslyšíme a uvidíme,“ dodala Zagorová.

Pavel Kikinčuk s Helenou Růžičkovou v komedii Slunce, seno, jahody. Foto: Archiv filmu
Pavel Kikinčuk v komedii Bavovřesky. Foto: Archiv filmu

Nepřehlédněte:  Národní divadlo zrušilo 400 představení! Stát do něj pumpuje stamiliony!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close