Kultura

Zlatá slavice má nového fešáka. Máme FOTO!

Nového fešáka má konečně trojnásobná Zlatá slavice, zpěvačka Petra Janů. Nejde ale o muže jejích snů, nýbrž psího společníka. Domů si tak posledního června přivezla štěně maltézského psíka, kterého pojmenovala jednoduše – Bobík.

Kdysi, ještě se svým manželem, producentem Michalem Zelenkou, mněli stejnou rasu. Od té doby psa neměla a zařekla se, že už ne. Vloni si to ale rozmyslela a musela si pak počkat, než se maltézáček v chovatelské stanici u Prahy narodí.

Petra Janů při přebírání nového psího společníka. Foto: Archiv PJ

„Den D je tady, představuji vám nového člena rodiny, pana Boba. Po cestě byli s bráchou Maxem moc hodní, jen Max paničku Adélku malinko počůral. Jsou to, stateční chlapíci. Doufám, že Bobíkovi nebude vadit muzika,“ napsala zpěvačka fanouškům na svém facebookovém profilu.

Sourozence malého Bobíka, pejska Maxe, dostala dcera její kamarádky. Takže si oba psí sourozenci budou poměrně často hrát a neztratí se z dohledu.

„Těším se, až budeme chodit na procházky, spolu s Bobíkem cestovat a je výhodou, že tenhle pejsek nelíná a je taky skladný, což je pro mě důležité,“ dodala Petra Janů, která má tak Bobíky dva. Její auto totiž také nese stejné jméno, protože všechna dosavadní vozidla prý byla Bobík.

Nepřehlédněte:  Představitel Big Bena i faráře Browna se oženil. Žije u českých hranic
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close