Kultura

Zelenková slaví kulatiny: dostala tohle unikátní přání

Kulaté jubileum slaví dnes stálice české hudební scény Jitka Zelenková. Ke svým neuvěřitelným sedmdesátinám dostala kromě dárků a gratulací unikátní přání v podobě klipu, na němž se podílelo skoro 40 osobností.

Na písničkový hit Jitky Zelenkové Bez lásky láska není udělalo 36 zpěváků a herců klip, v němž svou pasáž natočil každý zvlášť – někteří ve studiu, většina na mobil. Vznikal totiž i během koronavirové situace.

Videopřání pro Jitku Zelenkovou vytvořilo 36 známých osobností

„Jsem stále v šoku, vůbec nic jsem netušila. Nesmírně mě dojalo, že se tolik lidí dalo dohromady, aby mi udělali radost. Moc a moc jim za to děkuji,“ řekla oslavenkyně Jitka Zelenková.

Kromě toho dostala od skalního fanouška desetipatrový dort, předčasnou a tajnou oslavu narozenin, výběrové CD svých písní a řadu dalších dárků, ale taky desítky a desítky gratulací. Ty jí budou chodit dnes i v dalších dnech.

V oslavách jubilea bude zpěvačka pokračovat také na podzim. V polovině září začne její narozeninové turné, které vyvrcholí koncertem v pražské Lucerně.

„Už se nemůžu dočkat, až se po té jarní vynucené koronavirové pauze vrátím na pódium!“ dodala Jitka Zelenková, které by číslovku, kterou oslavuje, nikdo nehádal.

Také my se za celou redakci připojujeme a přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Nepřehlédněte:  "Na tom Karlovým mostě, ANTICOVID roste." Za kolik byste to vydražili? Výsledek překvapil
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close