Kultura

Z moderátora, zpěváka a herce je už konečně inženýr!

Do třetice všeho dobrého a zlého. Tak to vidí zpěvák, herec a novácký moderátor Milan Peroutka. Stal se konečně inženýrem. Právě po třetí a naposledy udělal státnice, a tak je z něj pan inženýr. On sám, jeho rodina a přátelé mají radost. Konečně na ně bude mít víc času.

Ve školních lavicích strávil 24 let, ale teď si už Milan Petoutka může gratulovat. A i kdyby někdy showbyznys skončil nebo se mladý zpěvák, herec a moderátor rozhodl, že už má této atmosféry dost, má prostě papír, který mu otevře dveře za další profesí.

„Děkuju všem za zprávy. Poslední dobou jsem s vámi nesdílel nic jinýho, a vím, kolika z nás se to týká. Myslim na vás! Na vaše vědomosti, šťastnou ruku i nehysterickou mysl,“ napsal na svůj instagramový účet Peroutka.

Tuhle fotku sdílel Milan Peroutka poté, co udělal státnice. Foto: Instagram

Do třetice a dost

Sám se přiznal, že jde o třetí státnice a tím to taky končí. „Dále bych chtěl říct, že to už navzdory tomu, že mám rád číslo šest, mejma třetíma státnicema v životě končí. Je dobrý studovat – procvičíte mozečky, rozšíříte si obzory a naučíte se disciplíně. Ale věřím, že je fajn i nestudovat, a proto po 24 letech ve školství volám hlasitý díky čaaau!.“

Teď se frontman kapely Perutě Milan Peroutka může naplno věnovat tomu, co ho baví, co umí a co mu vydělává daleko víc peněz, než profese inženýra. Ale co je zároveň tak nejisté, jako ráno napadený čerstvý sníh. Ostatně teď v době koronavirové krize si to ověřil. Naštěstí mu zůstalo alespoň moderování Snídaně s Novou.

Milan bude mít teď i víc času na svou kapelu Perutě. Foto: Archiv MP
Milan Peroutka rád relaxuje ve vodě a teď si může dát relax. Foto: Instagram
Moderování Snídaně s Novou Peroutkovi zůstalo i přes korona krizi. Foto: TV Nova
Léto Milan Peroutka miluje. Foto: Instagram
A i Milan Peroutka má své idoly, jako třeba Martu Kubišovou. Foto: Instagram
Nepřehlédněte:  Šporcl jde s dobou a cílí na mladé publikum. Mrkněte na nový klip!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close