Kultura

Zásadní krok u Lucie Bílé: Budete koukat!

Ve svých 54 letech dospěla Zlatá slavice Lucie Bílá k zásadnímu rozhodnutí. Ono jich vlastně je několik, ale souvisí s jejím věkem a nejspíš i snahou dělat něco jinak.

Doposud byla Lucie Bílá háklivá na fotky, na nichž by byla vidět sebemenší vráska. Teď si z toho dělá přednost. Mnoho fanoušků tím překvapila a potěšila.

„Mám ráda svoje vrásky, je v nich můj život a ten mám ráda moc…,“ napsala zpěvačka, která asi pochopila, že čas se zastavit nedá. Nicméně ona sama však opravdu nemusí mít strach. Vypadá skvěle.

Zpěvačka se zdá být spokojená a šťastná. Foto: Archiv LB

Zároveň se Bílá rozhodla k ráznému kroku se svým divadle Ta Fantastika u Karlova mostu. Co s ním chce přesně udělat, prozradí právě v neděli.

„Zítra s posledním koncertem uzavírám kapitolu jednoho úžasného divadla Ta Fantastika,“ napsala v sobotu na svůj sociální profil.

Prozradila, že divadlo se během prázdnin promění kabátem i jménem v místo, kde bude příznivce s láskou vítat jako u sebe doma…

„Těším se na nové ale i tak jsem plná nostalgie ze vzpomínek. Přijďte se se mnou rozloučit s Ta Fantastikou , mezi písničkami zavzpomínat a povídat si o plánech, kterých jsem plná…,“ dodala Lucie Bílá, která je stále zamilovaná do svého partnera Radka Filipi.

Co přesně za rozhodnutím stojí, co za nimi je? Určitě to má Lucie vymyšlené do posledního detailu. Vždyť to by nebyla ona.

Nepřehlédněte:  Z moderátora, zpěváka a herce je už konečně inženýr!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Nepřehlédněte!
Close
Back to top button
Close
Close