Kultura
Nejnovější

Vojta Kotek na JIP: Už je jasné, proč ho vezli 60 km do nemocnice.

V úterý odpoledne měl Vojta Kotek na Táborsku mezi obcemi Opařany a Bechyně na na motorce nehodu. Záchranáři jej nevezli, jak by bylo běžné do nedaleké táborské nemocnice. Ale transportovali jej do 60 kilometrů vzdálených Českých Budějovic.

„Vojta Kotek leží u nás na JIP a jeho stav, když jej přivezli, respektive ho vrtulník transportoval, to vyžadoval. Původně byl při vědomí, ale moc nekomunikoval. Nyní je stále na JIPce, ale není v ohrožení života,“ řekl serveru Zulice.cz zdroj přímo z oddělení.

Sanita a vrtulník na místě

Herec a dabér se prý vyhybal traktoru, který náhle začal odbočovat. A aby se údajně vyhnul přímé srážce, položil motocykl na bok a spadl na zem. Narazil tak jen do pneumatiky zemědělského stroje.

Stalo se to na malé křižovatce u obce Stádlec. Z nedalekého výjezdového místa Opařany k němu vyjela záchranná služba.

Protože měla nahlášenu nehodu motorkáře, a protože s posádkou Kotek nekomunikoval, obávali se vnitřních zranění a přivolali na místo vrtulník. Ten jej přepravil do českobudějovické nemocnice, kde je specializované traumatologické oddělení. Zde mají s nehodami motorkářů bohaté zkušenosti.

„Vojta Kotek je u nás a starají se tu o něj skvěle. Zvlášť proto, že je to známý osobnost. Samozřejmě už tu byla i rodina, ale měl by být co nevidět být přeložen na normální pokuj, a když nebudou komplikace, bude propuštěn do domácího léčení,“ dodal zdroj z nemocnice.

¨Na takového motorce Vojta Kotek havaroval. Foto: Harley – Davidson

Smolné roky slavného herce

„Přesné okolnosti a příčiny havárie ukáže až další vyšetřování. Jednalo se o 32letého motorkáře,“ uvedl mluvčí policie Milan Bajcura.

Škoda na motorce, která může stát podle výbavy až okolo milionu korun, je necelých 100 tisíc.

Smůla Vojtu Kotka provází poslední leta. Před třemi lety zemřel jeho dědeček, geolog a redaktor Václav Kotek st. Přesně před rokem zemřel po pádu ze schodů v domě jeho otec Václav Kotek ml. Nyní Kotek nejmladší leží ve špitále.

Nepřehlédněte:  Zemřela další herecká legenda - herec Jan Skopeček

Sám Vojta Kotek na telefony ani zprávy nereaguje. Snad skutečně nejde o nic vážného a herec, moderátor a dabér bude brzo v pořádku.

Snad bude Kotek nejmladší brzo v pořádku. Foto: Instagram
Snad bude Kotek nejmladší brzo v pořádku. Foto: Instagram
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close