Kultura
Nejnovější

Vojta Kotek havaroval na motorce. Vážné to prý není!

V úterý odpoledne měl mezi obcemi Opařany a Bechyně na Táborsku, u Stádlece havarovat na motorce herec Vojta Kotek. S lehčím poraněním nebyl převezen do bližší táborské, ale až do 60 kilometrů vzdálené nemocnice v Českých Budějovicích.

Několik na sobě nezávislých zdrojů potvrdilo, že šlo o Vojtu Kotka. Ten se prý vyhybal traktoru, který náhle začal odbočovat. A aby se údajně vyhnul srážce, položil motocykl na bok a spadl na zem.

Sanita ho vezla daleko

„Přesné okolnosti a příčiny havárie ukáže až další vyšetřování. Jednalo se o 32letého motorkáře,“ uvedl mluvčí policie Milan Bajcura.

Proč byl známý herec převezen s lehčím zraněním až do Budějovic a nikoli do asi necelých 20 kilometrů vzdáleného Tábora, není jasné. Nejspíš se tak rozhodla posádka záchranné služby, přesto, že výjezdové místo je v nedalekých Opařanech. A sanity všechny události, až na komplikované případy, vozí právě do spádové táborské nemocnice.

Sám Vojta Kotek na telefony ani zprávy nereaguje. Snad skutečně nejde o nic vážného a herec, moderátor a dabér bude brzo v pořádku.

Nepřehlédněte:  Plasmu Tom Hanks dává na výzkum ohledně koronaviru
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close