Kultura

V pátek večer si dejte Polívku. Online

Tip na páteční večer: Bolek a jeho hosté Vladimír Polívka (syn) a Jan Budař na FB Divadla Bolka Polívky a na Mall.tv. Výhradně zdraví prospěšný humor a pozitivní energie se budou šířit v pátek 3. dubna od 18:00 z Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky během pravidelného programu Bolek online.

Vysílání, které se nově stává součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí, je možné sledovat na www.mall.tv a v mobilní nebo Smart TV aplikaci internetové televize Mall.tv. Principál divadla bude tentokrát rozmlouvat se svým synem, hercem Vladimírem Polívkou a Janem Budařem, mužem mnoha talentů.

Dobrá nálada BolekOnline

Tolik potřebnou dávku dobré nálady posílá Divadlo Bolka Polívky svým příznivcům online prostřednictvím sociálních sítí a nově také internetové televize Mall.tv každou středu v 18:30 a pátek v 18:00.

Divadlo Bolka Polívky se usídlilo v budově na Jakubském náměstí v Brně v roce 1993 a 17. září téhož roku zde autorským představením Bolka Polívky Trosečník zahájilo svoji činnost a svou první sezónu. Za dvacet sedm let existence se zde vystřídala řada projektů principála Bolka Polívky.

Nepřehlédněte:  Vondráčková pokřtila před zaplněným náměstím Fantomovi kalendář!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close