Kultura

Utíkat od oltáře je o zlomkrk, ale přesto zdrhla

Týna Popelková z primáckého seriálu Slunečná má svůj velký den. Vdává se a na obřad a hostinu se těší celá vesnice. Jenže Týna pochybuje, jestli vůbec dělá dobře. Nakonec se rozhodne, že svatba nebude, a v poslední chvíli z kostela utíká.

Mrazivé ráno, kostel a řada schodů čekaly na hlavní představitelku Týny Evu Burešovou. Ta už od rána popocházela po place ve svatebních šatech a chystala se na úprk, který si na ni scenáristé vymysleli. „Věřte, že to nebyla legrace. Nesportuju, navíc je hrozná zima a ten ledový vzduch se vám dere do krku. K tomu schody jsou hrozně vysoké a v podpatcích se po nich dobře neběží,“ prozradila dojmy Eva Burešová po svém prvním záběru.

Pohled nevěsty nevěstí nic dobrého… Zdroj: TV Prima

„Ale hned po běhu na mě čekal teplý čaj, je tu skvělé zázemí, takže díky,“ usmívá se herečka, která dostala lehké svatební šat s kabátkem. „Jsou moc hezké, byla jsem zvědavá, s čím kostymérky přijdou.“ Zato její seriálová sestra Bára Jánová se má o poznání lépe. Je zabalená v kabátu a žádné velké scény ji nečekají „Točí se těžko, trochu cítím krk a špatně se mluví. Naštěstí textu nemám moc. Musím se ale přiznat, že jsem ještě žádnou svatbu netočila, takže jsem byla malinko dojatá, i když z toho nakonec nic nebylo,“ usmívá se Bára, která jedním dechem děkuje za skvělé ohlasy na seriál. Zdroj:  FTV Prima

A je to tady. Zdrhá… Zdroj: TV Prima
Nepřehlédněte:  Koho si Mareš bere na show? Budete koukat!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close