Kultura

Tragická smrt manželky slovenského zpěváka. On sám je nemocný a zdrcený!

Kdo by ještě před pár dny tušil, že jí osud nadělil jen 47 let života a pouhé desítky hodin? Andrea Weiter-Fischer, zpěvačka, moderátorka a manželka slavného slovenského zpěváka, producenta Otto Weitera zemřela náhled, po tragickém pádu ve vile u Bratislavy. Za vším bylo ale nejspíš hlavně skryté aneurysma na mozku.

Přátele, kamarády i fanoušky známého slovenského páru zpráva o skonu sympatické, vždy vtipné a skvělé ženy Andrejky, zcela zdrtila. Sám zpěvák je zoufalý. 65letý Otto Weiter prodělal loni velmi těžké zdravotní komplikace po zánětu srdečního svalu. Strávil týdny na JIP a dnes mu srdce funguje na zhruba 35 procent. Čeká dokonce na možnou transplantaci. To, co prožil v noci ve středu, mu rozhodně nepřidá.

Otto Weiter s manželkou Andrejkou, která zemřela náhle tento týden.
Foto: Archiv O. Weitera

Tragický noční pád

Jeho milovaná Andrejka, která byla jeho druhou manželkou a s níž žil deset let, upadla v noci na čtvrtek nejspíš na mokré podlaze v koupelně. Silně se udeřila do hlavy. Svého manžela, který už spal, nejspíš nechtěla budit a měla pocit, že o nic nejde. Hlava jí nejspíš bolela a myslela si, že to zaspí.

„Otto ji našel až ve chvíli, kdy ji nebylo již bohužel pomoci. Pitva prokázala, že následkem pádu jí v mozku praskla céva a nastalo masivní krvácení,“ prozradil zdroj blízký slavnému slovenskému páru.

Nejspíš, i kdyby byla na místě okamžitě lékařská pomoc, nedokázala by ji zachránit. Nicméně, asi, kdyby byla okamžitě po pádu převezena do nemonice, šanci by měla.

Andrea byla pro Ottu životní láskou. Foto: Archiv O. Weitera

Písničky i v češtině a fanynka Růžičková

„Otto je zoufalý, je zdrcený a nechce s nikým komunikovat. Přišel o svou největší lásku, manželku, partnerku a také parťačku v showbyznysu, kterému se skoro čtyřicet let věnuje. V pondělí jej čeká úkol nejtěžší – musí svou drahou vyprovodit na její poslední cestu.

Nepřehlédněte:  Tom Hanks, sám vyléčený, udělal gesto smutnému nakaženému chlapci

Ještě před necelými dvěma týdny oslavili společně Otttovi narozeniny a jen den před tragédií sama Andrea komunikovala s fanoušky na sociální síti..

Otto Weiter se proslavil i v ČR, díky TV Barrandov, kde asi rok běžel pořad, který s manželkou Andrejkou uváděli a měli tam své písničky a klipy. Nejenom ve slovenštině, ale i v češtině. Předtím také na TV Šlágr.

Poté, co se ve zlém rozešli s majitelem Karlem Peterkou, věnovali se pouze svým projektům na slovenské TV Senzi. Kdysi jej na Slovensku objevila i herečka Helena Růžičková, která si jej velmi zamilovala a stali se z nich dobří přátelé.

Tagy
Pokračovat ve čtení

2 komentářů

Související články

Back to top button
Close
Close