Kultura
Nejnovější

Tohle že je skoro 60letý Maxa? Dámy, koukejte na ty svaly!

Martin Maxa vždycky platil za charismatického a fešáka k tomu. Jednu dobu se zdálo, že jeho fyzická schránka chátrá, zvláště, když měl zdravotní problémy se zády. Ale teď? Dámy, budete slintat a nebudete vědět, kam s očima. A když si k tomu pustíte i jeho nový klip, bude se vám tajit dech!

Také Maxu zasáhla koronavirová krize. A protože se mu všechny koncerty přesunuly nebo posunuly, chopil se fyzické práce. Měl alespoň čas na dodělávání svého hotýlku v Roudnici nad Labem, kde také žije. Právě fyzická práce se projevila na jeho postavě. Pokud si uvědomíme, že Martin Maxa příští rok oslaví neuvěřitelné šedesátiny, je to k nevíře.

Sám sobě architektem i stavařem

Martin Maxa na stavbě svého hotýlku. Foto: Archiv MM

Vznikl také nový klip s názvem Reggae, na který se můžete podívat a sami posoudit, jak to zpěvákovi, herci a bývalému učiteli s občanským jménem Ivan Varga, sluší.

Dál pracuje na stavbě hotýlku. Prý se to už chýlí k vítěznému konci. Exteriér i interiér si prý navrhoval sám a také sám přiložil ruku k dílu.

„Nechtějte vidět ty mozoly. Bude se to jmenovat Hotel Galerie. Jednak prý proto, že jsem malíř, a pak z toho důvodu, že hotýlek je prý výstavní. Z výsledku mám velice dobrý pocit a doufám, že mí hosté to budou cítit stejně,“ doufá Martin Maxa, který žije nejenom z úspor a během roku ze svých vystoupení, ale také z prodeje svých obrazů, které jsou velmi žádané.

Nepřehlédněte:  Zemřel slavný skladatel Ennio Morricone, muž, kterému Špinarová dala košem!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close