Kultura

Tohle musíte vidět! Očekávaný dokument KAREL má svůj trailer!

Tohle budou hodně silné momenty! Od těch šťastných a s pozlátkem světa showbyznysu, až po chvíle těžké a nejspíš i chvíle poslední… Takový bude dokument s názvem KAREL. Nyní manželka zpěváka Karla Gotta, který zemřel loni 1. října s tvůrci uvolnila trailer k filmu a už ten hovoří za mnohé. Sami se podívejte na ukázku.

Ivana Gottová zveřejnila oficiální trailer na film Karel, který první diváci uvidí v předpremiéře na pražském Febiofestu 18. září. Ukazuje zpěváka na kapačkách i ve chvíli, kdy mu lékař řekl prognózu. Ta sice nehovoří s nějakou jistotou, ale spíš nadějí. A protože Gott věděl, jak na tom je, každá trochu dobrá zpráva, byla zpráva.

Vloni v červenci Gott oslavil 80. narozeniny, za necelé tři měsíce odešel.
Foto: Archiv KG

Nadhled, humor i smutek

Snímek slibuje ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Slavík se v něm společně s režisérkou Olgou Malířovou Špátovou vydává po stopách svého života.

Dokument, který bude zcela unikátní, odhaluje jeho nadhled a humor, nevyhýbá se ale ani boji s nemocí.

„S podporou obětavé lásky své ženy Ivanky zápasil s nemocí statečně. Jsem vděčná, že jsem s ním mohla strávit celý rok života ve chvílích šťastných a dojemných, ale i nelehkých,“ dodává režisérka.

Film KAREL, kde nebudou chybět ani silné momenty, včetně momentů posledních spojených s jeho životem, vstoupí do kin 15. října. Už nyní rozhodně je se na co těšit. Autobiografická kniha, která měla také letos vyjít, bude nakonec vydána až příští rok na jaře.

Karel Gott byl nejslavnějším československým zpěvákem všech dob. Foto: Archiv KG
Plakát k filmu KAREL, který půjde brzo do kin. Archiv K. Gotta
Nepřehlédněte:  Čechomor podpoří linku pro seniory
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close