Kultura

Tohle je nová vítězka pěvecké SuperStar!

Letošní ročník populární televizní pěvecké soutěže SuperStar zná svou vítězku! Stala se jí sympatická Barbora Piešová ze Slovenska, která získala nejenom titul, ale také tučnou výhru v podobě 2 milionů korun!

Jediná porotkyně Monika Bagárová, která před pár dny porodila, byla online. Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Palo Habera a Marián Čekovský byli dojatí závěrečnou písní. Vítězka Barbora Piešová si totiž vybrala hit skupiny Imagine Dragons Next to me, který málem nedozpívala. Při zpěvu neudržela emoce, rozplakala se. Porotě taky nechybělo příliš.

SuperStar 2020 Barbora Piešová získala kromě titulu i slušnou sumičku. Foto: SuperStar

Vítězka všechny dojala

„Nemám nic nacvičené, ale asi všem poděkuju, co se tu o mě starali a udělali ze mě ženu. Všichni jsou na mě strašně hodní a perfektně se mi s nimi spolupracovalo. Byla to úžasná párty. Je to wow!“ reagovala na své vítězství Piešová.

Během soutěže prošla Barbora neskutečnou proměnou. Svým zpěvem mnohokrát dokázala, že patří do této soutěže a právem si zasloužila titul československé SuperStar 2020. Na druhém místě skončila Diana Kovaľová, na třetím pak Martin Schreiner.

Letos všechno jinak

Finálová kola vypadala poprvé v historii soutěže jinak. Diváci se museli smířit s tím, že své oblíbence uvidí ve finále pouze dvakrát. Superfinále mělo tři kola.

V prvním živém vysílání vypadlo hned pět soutěžících, mezi nimiž bylo překvapivě i několik favoritů. Do nedělního Superfinále tak postoupili Martin Schreiner, Dominika Lukešová, Diana Kovaľová, Barbora Piešová a Giovanni Ricci.

Na detaily z jeviště i ze zákulisí SuperStar 2020 se můžete podívat na instagramovém profilu https://www.instagram.com/superstarcs/

Porota televizní hudební soutěže SuperStar2020. Foto: SuperStar

Finálová desítka letošní československé Superstar. Foto: SuperStar
Martin Schreiner byl oblíbencem poroty i diváků. Foto: SuperStar
Dominika a Giovanni se nakonec k titulu SuperStar nedostali. Foto: SuperStar
Nepřehlédněte:  Herecká legenda Švormová bude hostem večera plného poezie.
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close