Kultura

Šťastný to Mareš: Na kontě má další milion!

Leoš Mareš je prostě dítětem štěstěny! Na kontě má další milion. Tentokrát ale nejde o peníze, i když jak se to vlastně vezme?

Řeč je o sociálních sítích. Konkrétně na instagramu má už 1 milion sledujících. Jak by řekl jeden bývalý a vyčpělý politik: „Kdo z vás to má…“?

Rozhlasový i televizní moderátor a také porotce československé SuperStar, který vydělává miliony korun, je rovněž zdatný obchodník. Vše, co se jeho popularity, potažmo slávy, týče umí dobře prodat. Především své soukromí, když je to potřeba. Značky, pro které pracuje, a to jak on, tak jeho manželka Monika. Do toho občas zapojí své dva syny.

Leoš má na Instagramu milion sledujících fanoušků. Foto: Instagram

„Tak jsem si vzal dneska slavnostní košili. Moc Vám děkuji, už brzy…,“ napsal před pár dny Leoš Mareš na svůj instagramový profil, když měl 999 tisíc příznivců. Netrvalo dlouho a moderátor mohl slavit milionovou hranici. A to už v tomto světě něco znamená.

Maminka i obchodní řetězec

Leoš „prodá“ na Instagramu cokoli – své děti, chalupu v jižních Čechách, pracovní akci, byt v Praze i porotcování a zákulisí v SuperStar. On zkrátka ví, že dneska, kdo není na FB, IG nebo TW, jako by nebyl.

A tak před časem bylo možné sledovat i to, jak moderátor přemlouvá svou maminku, která žije v Berouně, že jí koupí nové auto. Nezapomněl několikrát zmínit značku auta i značku společnosti, která se prodejem zánovních automobilů zabývá.

Mareš pravidelně informuje o nákupech ze známého řetězce i značky oblečení, šperků nebo doplňků. A proč ne, když ostatní to dělají taky a zdaleka nejsou tak známí a úspěšní…

Leoš se chlubil už u hranice 999 000 fanoušků. Foto: Instagram
To není posmrtná maska, to je pleťová maska Leoše Mareše. Foto: Instagram
Luxus a drahé značky, to je to, čím se Leoš i se svou ženou Monikou prezentuje.
Foto: Instagram
Leoš a jeho mladší syn Matěj. Foto: Instagram
Leoš prezentuje na sociálních sítích cokoli, co mu přinese fanoušky i peníze. Foto: Instagram
Nepřehlédněte:  Zemřel zakladatel kapely Kraftwerk. Nejen řidiči na D1 si pouští jeho Autobahn
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close