Kultura
Nejnovější

Raperka Sharlota chce být veselá

Snad nejvýraznější tvář ženské české rapové scény Sharlota pod svým domovským labelem Blakkwood vydává novou píseň s názvem Pojď se mnou. Po singlu #laskynenidost byl původně v plánu release tvrdšího tracku Anonym, ale vzhledem ke komplikované situaci dnešních dnů se nakonec autorka rozhodla plán pozměnit.

A tak nyní vychází lyric video s energickým kytarovým singlem Pojď se mnou. Track vyzývá k síle a symbolizuje naději, že na nic nejsme sami.

Původně měl vyjít tvrdší rapový track Anonym a měl se natáčet videoklip k písni Sextape, ale protože jsou to produkčně větší klipy, vzhledem k situaci nebylo možné je plnohodnotně natočit. „Je samozřejmě možnost lehčích variant, ale vzhledem k tomu že to patří k nové desce, nechtěla jsem to odfláknout,“ vysvětluje Sharlota. Pojď se mnou byla zlatá střední cesta, ke které vzniklo jednoduché lyric video. „Chtěla jsem vybrat téma, které by na jednu stranu netěžilo ze stresové situace a nebylo naopak opravdu hodně vulgární,“ dodává raperka.

Na chystaném dvojalbu Sextape bude celkem 30 tracků. Polovina zpívaná a polovina rapová, takže by si každý měl přijít na své. „Pojď se mnou je energická kytarová věc, která si myslím i hezky symbolicky podtrhuje to, abychom se nevzdávali, že vždycky kolem nás bude někdo, kdo nás podrží a podá nám pomocnou ruku,“ dodává Sharlota.

Nepřehlédněte:  Bývalý komorník Mercuryho se stal českým občanem!
Tagy
Pokračovat ve čtení
Back to top button
Close
Close