Kultura
Nejnovější

Plasmu Tom Hanks dává na výzkum ohledně koronaviru

Sám totiž byl jedním z prvních celebrit, který v únoru nemocí COVID-19 onemocněl i se svou manželkou Ritou Wilson. Světová média psala o něm v tom smyslu, že právě jeho onemocnění způsobilo, že v západním světě byl najednou COVID a koronavir brán jako skutečný.

29. dubna napsal na svůj Twitter post s obrázky, jak sám dává plasmu. K fotografiím Hanks uvedl, že jde o snímky z minulého týdne. „Je to tak jednoduché jako si zdřímnout,“ napsal. Odborníci totiž doufají, že krev lidí, kteří se vyléčili, by mohla obsahovat tak velké množství protilátek, že pomohou léčit současné pacienty.

Málokdo z herců nejvyšší superligy může být lepší tváří naděje. Hank coby kapitán Apolla 13 dovedl posádku v bezpečí na Zem, přestál desetiletí jako Trosečník, dokázal jako Sully na zimní newyorskou řeku Hudson přistát s Airbus A-320 se 155 cestujícími, či proběhal Ameriku mezi oceány tak i zpět ve Forrestu Gumpovi. Mimochodem tento film je českou databází filmů ČSFD označen jako 1. nejoblíbenější film.

Že by se tedy Tom Hanks stal tváří celosvětovou tváří (a čuju, že už někde s kupují práva a schvaluje scénář) boje proti koronaviru?

Nepřehlédněte:  Marek Ztracený ukázal svou dlouholetou lásku a přiznal dokonce zásadní chybu!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close