Kultura

Petra Janů se ukázala s mazlíkem. FOTO uvnitř!

Trojnásobná Zlatá slavice a zpěvačka s jedním z nejsilnějších hlasů u nás, Petra Janů se objevila s mazlíkem. Tedy spíš Mazlíkem. Nejde o muže, ale ptáka – o orla východního, s nímž se potkala v jihlavské zoo.

Zpěvačka se vypravila s kamarádkou a její dcerou vypravila na výlet. No a prohlížet si jen tak v zoo běžná zvířata nestačilo. Petra Janů měla tu možnost podívat se k orlovi, dokonce si ho „pochovat“. Takže téhle možnosti využila.

„Zdravím, milí. Posílám foto z návštěvy jihlavské zoo. Měla jsem tu čest seznámit se s orlem východním, je nádherný, poměrně těžký a přesto, že budí respekt, jmenuje se Mazlík (smích). Byl to úžasný zážitek,“ napsala k fotce na svůj profil na sociální síti. Mějte se hezky, mám Vás ráda a těším se na setkání s Vámi.

Petra Janů v jihlavské zoo obdivovala orla východního. Foto: Archiv PJ

Těší se na Bobíka

Fotka s orlem je sugestivní, na druhé je vyfocena s kamarádčinou dcerou Adélkou. Ta má evidentně, jak vyplynulo z fotografie, z dravce velký respekt.

Zpěvačka se už těší, že si za pár dní přiveze domů jiného mazlíka. Jde o maltézáčka. „Už se nemůžu dočkat, mám všechno co je potřeba nakoupené. Kdysi jsme ho s manželem měli a vím, že je to vděčné plemeno. A právě Adélka bude mít druhého, budou to sourozenci, tak se budou často vídat,“ podotkla Petra Janů, která pejskovi vymysleli jméno Bobík.

Léto si tak zpěvačka užije na své jihočeské chalupě právě s novým psím společníkem, kterého bude, pokud to jen trochu půjde, brát všude s sebou.

S dcerou kamarádky, kamarádkou Adélkou a orlem. Foto: Archiv PJ
Petra Janů si za pár dní přiveze štěňátko maltézáčka. Foto: Archiv PJ
Nepřehlédněte:  Kdyby žil, určitě by slavil! Karlu Gottovi by bylo 81 let!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Nepřehlédněte!
Close
Back to top button
Close
Close