Kultura

Nejobsazovanější český herec malých rolí v klipu. To se nasmějete!

Jan Kuželka (73) je nejobsazovanějším českým hercem malých rolí u nás i v zahraničí. Na svém kontě má přes 300 rolí a kromě toho hraje i v divadle a muzikálech. Teď se objevil v klipu zpěvačka Maky, alias Markéty Poulíčkové. A je to velká legrace!

Maky o sobě již dala vědět letos v dubnu, kdy představila svůj debutový singl s názvem Stop. Nyní přichází s letním tanečním singlem Dej mi hate. Jak už název singlu napovídá, v písni se opět drží aktuálních témat. Slovo „hate“ je na internetu a především na sociálních sítích častým jevem a v podstatě nikdo se mu nevyhne, což potvrdila i sama zpěvačka. 

„Text písně je o lidech, kteří mají neustálou potřebu řešit životy jiných lidí, a ne zrovna v pozitivním slova smyslu. Většina z nás si slovo „hate“ spojí se světem sociálních sítí, jako je Instagram nebo Facebook, ale „hatování“ probíhá i mimo něj a má spoustu podob,“ vysvětlila zpěvačka, bývalá žena moderátora Pavla Poulíčka.

Jan Kuželka jako kuchař Salieryho ve slavném Amadeovi. Foto: Archiv filmu

„Pokoušeli jsme se do textu písně i výpravného videoklipu dostat určitý nadhled. Šlo mi o to, aby se ti, kteří zažívají hejty na vlastní kůži, nad příštím spíše pousmáli,“ dodala Maky.

To se povedlo, herec Jan Kuželka se role v klipu ujal s nadhledem sobě vlastním a bavilo ho to.

„Já jsem pro každou legraci a ´špatnost´, takže, když mě Markétka oslovila, neváhal jsem ani minutu,“ prozradil nejobsazovanější český herec malých rolí u nás i v zahraničí, který se také přátelí z řadou světových režisérů i herců a zahrál si i v legendárním Formanově Amadeovi.

Jan Kuželka při natáčení klipu s Maky s názvem Dej mi hate. Foto: Youtube

Nyní pro své fanoušky připravuje Live studio session, kde touto cestou představí kapelu a koncertní pojetí jejich písní.

Do konce tohoto roku čeká zpěvačku hned několik vystoupení v zahraničí, a to s mezinárodně uznávaným projektem Rock The Opera po boku legend jako Joe Lynn Turner (Deep Purple, Rainbow) nebo Uli Jon Roth (Scorpions).

Nepřehlédněte:  Zemřel známý herec, který byl u soudu kvůli nezaviněné nehodě při natáčení!

Co se Jana Kuželky týče, prožil doposud velmi pestrý život, profesně i soukromě. Před několika lety ovšem doslova slezl hrobníkovi z lopaty. Když po návratu z pracovní cesty do Číny téměř ochrnul. Až po mnoha vyšetřeních se zjistilo, že se mu v páteři uvolnil zánět, který tam měl nejspíš řadu let zapouzdřený. Jen díky včasnému zásahu kvalitních lékařů se vyléčil a nerozjela se otrava nervů… I o tom pro Českou televizi natočil svou 13. komnatu. Podívat se na ni můžete tady: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/218562210800004-13-komnata-jana-kuzelky/

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close