Kultura

Muž roku a Anděl mezi zdravotníky změní termín finále

Řediteli prestižní soutěže Muž roku a Anděl mezi zdravotníky Davidu Novotnému zbyly oči pro pláč. Už podruhé musel přeložit soutěž Muž roku a novou letošní soutěž Anděl mezi zdravotníky. Důvodem je pochopitelně koronavirová situace.

Pečlivě nachystané finále, které se mělo konat už příští víkend v Náchodě, vzalo za své. Letošní ročník Muže roku se má konat již po 21. a nová akce Anděl mezi zdravotníky, která je určena pro zdravotníky, mediky, lékaři, pečovatele, lékárníky, zdravotní sestry či záchranáře poprvé.

„Je mi to líto, dělal jsem všechno proto, aby se obě akce uskutečnily i s restrikcemi. Podařilo se. A nyní vláda zakázala pořádání akcí zcela,“ oznámil David Novotný.

Nová soutěž Anděl mezi zdravotníky se musela taky odložit. Foto: Archiv DN

Ochrana zdraví je přednější

Pořadatel dvou jedinečných soutěží ale ví, že ochránit zdraví nás všech je velmi důležité. „Určitě to nevzdávám a věřím, že se brzo uvidíme,“ doplnil ředitel soutěží.

Záštitu přijala i ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. „Mrzí mě odkládání těchto akcí. Je to těžká doba pro nás všechny, ale na zdraví musíme v těchto dnech myslet především. Pevně věřím, že se bude moci finále soutěže uskutečnit v náhradním termínu,“ podotkla Dostálová.

Podporu Davidu Novotnému vyjádřila řada osobností. „Věřím, že ještě letos zvolíme nového Muže roku“ dodala Marcela Březinová. „Prezidento, neboj, situace se zlepší a zase se uvidíme všichni společně“ řekl i moderátor večera Karel Voříšek.

„Musíme být opatrní, drž se !“ dodala zpěvačka a herečka Anička Slováčková a další osobnosti.

O náhradním termínu konání obou soutěží bude David Novotný včas informovat.

Finalisté letošního, zatím podruhé zrušeného ročníku Muž roku. Foto: Archiv DN
Nepřehlédněte:  Velký návrat Rebelů do divadla!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close