Kultura

Kabát Pepy Vojtka posunul turné o rok, fanoušky o koncerty ale letos nepřijdou!

Slavná česká rocková skupina Kabát, jejímž frontmanem je zpěvák Pepa Vojtek, zareagovala na aktuální pokoronavirovou situaci. Své původně na letošek plánované turné přeložila o rok. Ani letos ale fanoušci o své idoly nepřijdou!

Nové termíny teprve zveřejní, ale fanoušci o své oblíbené hity letos nepřijdou.

Během prázdnin vystoupí Kabát na koncertech Summer Arena 2020. Takže kdo chce Pepu Vojtka a další skvělé muzikanty vidět a slyšet naživo, má šanci! Půjde o speciální „areny“ pod širým nebem a kromě Kabátu by tam měly být i některé další kapely.

Frontman kapely Kabát Pepa Vojtek. Foto: FB Kabát

„Řešíme intenzivně nové termíny v halách a chceme dodržet původní plán. Jen se, dopadne-li vše dobře, vše posune číselně o jeden den. Systém koncertů úterý čtvrtek, sobota, zachováme,“ uvedli Kabáti na svých stránkách.

Koncertní sérii by chtěla kapela zahájit 6. října 2021 v Chomutově, pak by 9. měly být Karlovy Vary, o tři dny později Plzeň a zakončit tour by měl Kabát 14. října v Českých Budějovicích. To je ideální představa, ale ještě management řeší možnost těchto termínů. Jakmile bude vše zasmluvněné, zveřejní, respektive uvedené termíny a místa potvrdí.

„Berte to jako rozumné a bezpečné řešení. Ve svém důsledku se spoléháme na dva faktory. Že buďto tato nákaza sama zmizí, stejně jako se objevila, nebo dojde k dokončení vývoje a následné výrobě nějaké vakcíny či léku, které by tento problém vyřešily,“ uvedla kapela na svém webu.

Letos ale Kabáti vystoupí v rámci Summer Arena 2020. Foto: FB Kabát
Nepřehlédněte:  Čarodějnice se přemnoží, pálení odvolala i Ladronka, největší taková akce u nás
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Nepřehlédněte!
Close
Back to top button
Close
Close