Kultura
Nejnovější

Ivana Gottová odhalila tajemství svého muže

Osm měsíců po smrti Karla Gotta odhalila jeho manželka Ivana tajemství, které bylo doposud nezodpovězené. Týká se unikátního filmového dokumentu z jeho života. Vdova přišla s prohlášením a potěšila tak fanoušky svého manžela.

V posledních měsících života zpěváka Karla Gotta začala režisérka Olga Malířová Špátová natáčet časosběrný dokument. V něm zachycovala radosti i strasti nejslavnějšího československého zpěváka, kterého milovaly davy lidí i za hranicemi. Nepolevila ani po Mistrově smrti 1. října. Natáčela na jeho posledním rozloučení s veřejností na Žofíně i na pohřbu ve Svatovítské katedrále.

Poslední fotka Karla Gotta, která vznikla asi dva týdny před jeho úmrtím. Foto: FB KG

„Milí manželovi příznivci, s velkou radostí vám mohu sdělit, že celovečerní film o Karlovi je dokončen. Jsem šťastná, že vám zde mohu poprvé představit první plakát filmu Karel. Mějte se krásně, Ivana,“ napsala Gottová na facebookovém profilu Karla Gotta, který zachovala právě pro komunikaci s jeho fanoušky.

Režisérce dokonce někteří zazlívali, že se s kamerou motá i kolem katafalku s rakví a nemá „kouska důstojnosti“ k Mistrovi. Opak je pravdou. Smrt je součást života a právě tou vyvrcholil jeho velmi pestrý a jedinečný život. Proto na přání rodiny pokračovala Špátová i v těch nejsmutnějších chvílích.

Gottová ke zprávě o dokumentu připojila také jednoduchý plakát, kde kromě názvu snímku a jména režisérky vyjímá i časové období, kdy „celovečerák“ dorazí do českých a moravských kin. „Na podzim v kinech“.

Lze předpokládat, že film diváci uvidí v období kolem výročí úmrtí Karla Gotta. Ten však, než odešel do pěveckého nebe, stihl dokončit větší část své životopisné knihy. Na té pracoval jak doma na Bertramce, kde také zemřel, ale i na své poslední dovolené u moře, což ostatně sám prozradil.

Gott pracoval také na své knize, dokonce i na dovolené u moře. Foto: FB KG

„Karel dobře věděl, kolik času mu zbývá a snažil se udělat na té knize co nejvíce práce. Kdy ale vyjde, není zatím jasné. Nejspíš to bude i s tím dokumentem,“ prozradil jeho blízký a dlouholetý přítel z branže.

Nepřehlédněte:  Z moderátora, zpěváka a herce je už konečně inženýr!

Gottovi fanouškové se tak mají jistě na co těšit a už nyní je jasné, že jak o film, tak i publikaci bude obrovský zájem. V obou totiž prozradí řadu věcí, které byly doposud veřejnosti skryty…

Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Nepřehlédněte!
Close
Back to top button
Close
Close