Kultura
Nejnovější

Herce Kramára nařkli ze sexuálního harašmentu

Chlípný herec nebo oběť feministky? To se teď ve slovensko-českém showbyznysovém světě řeší. Herce Maroše Kramára, který hraje i v seriálu Slunečná, nařkli ze sexuálního harašmentu, a to jen proto, že maskérce přejel prstem po zadku, což udělal v podstatě jako fórek.

Jednašedesátiletý Kramár, který se nedávno rozvedl s právničkou Natašou, se „kauze“, jež vyvolala novinářka Zuzana Kovačič Hanzelová vyjádřil tak, že šlo o nevinný žertík a nepovažuje to, co udělal, že nějaký harašment.

Kvůli tomuto žertíku by někteří Kramára pranýřovali. Reprofoto TV JOJ

„Já se nemám za co omlouvat. Nejsem pro obtěžování, bojuji proti tomu dlouhá léta. Takže tyto různé úvahy a zhrzené ženy, které jsou nešťastné, že na ně nikdo nesahá, mě absolutně nezajímají,“ uvedl Kramár.

Novinářka deníku SME se ale velmi pohoršovala nad tím, že si oblíbený herec patrně neuvědomuje, že již nesou uvolněná devadesátá léta a nechápala, jak mohly takhle dehonestující záběry projít nejenom střižnou, ale i režií až na televizní obrazovky.

Ke kauze se vyjádřila i sama maskérka, která bere „jednoprstý kontakt“, jak jej s humorem nazvali i členové štábu, jako žert.

„Naše Inkognito mám opravdu velmi ráda, i díky lidem, kteří se na něm podílejí. Na každém natáčení vládne kamarádská atmosféra, známe se léta a možná i proto si hadači občas dovolí udělat něco, co je ve skupině kamarádů považováno za kamarádský žert,“ dodala Martina Glaserová, která je velmi atraktivní s tím, že celé je to zbytečně a uměle nafouknuté.

Za sestřih záběrů se televize JOJ, která pořad vysílá, omluvila a její mluvčí uvedla, že na place vždy panovala přátelská atmosféra a není tedy důvod k obavám.

Nepřehlédněte:  Herci z Modrého kódu pomáhají. Chválí je Šmucler
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close