Kultura
Nejnovější

Gottová kvůli covidu zrušila megavzpomínku na manžela!

Fanoušci Karla Gotta, který zemřel loni 1. října ve věku 80 let, smutní. Velkolepá vzpomínka na Mistra, která se měla letos ve dvou termínech v prosinci uskutečnit v pražské O2 areně, nebude. Důvodem je situace s koronavirem. Projekt Pocta Karlu Gottovi se vdova po zpěvákovi rozhodla přesunout na červen příštího roku.

„Velmi nás toto rozhodnutí mrzí, jelikož víme, jak se příznivci mého manžela na tyto prosincové koncerty těšili a s jakou rychlostí byly vstupenky vyprodány. Protože nám jde především o zdraví nás všech, usoudili jsme, že přesunutí termínů bude přeci jen bezpečnější,“ uvedla za agenturu Karel Gott Agency Ivana Gottová.

Pocta Karlu Gottovi se uskuteční v náhradních termínem v červnu 2021. Zdroj: KG Agency

Místo koncertu dokument

Koncerty ve vysočanské hale se uskuteční v nových termínech 5. a 6. června 2021. Vstupenky zakoupené na původní termíny zůstávají v platnosti.

Fanoušci se mohou těšit alespoň na unikátní životopisný dokument KAREL, který vstoupí do českých kin 15. října. Snímek mimo jiné odhaluje Gottův rodinný život, soukromí, zákulisí na koncertech i zákulisí boje s jeho nemocí, kterou před více než rokem podlehl ve své vile na pražské Bertramce.

Karel Gott zemřel loni 1. října po boji s akutní leukemií. Foto: KG Agency

Nepřehlédněte:  Za tohle by dříve Lucie Bílá skoro vraždila! A dnes...?
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close