KulturaPraha
Nejnovější

Gottova vila na prodej! A není zase tak drahá!

Prodávají Gottovu vilu. Ani ne rok po Mistrově smrti je ke koupi jeho bývalý luxusní dům. Cena je 25 milionů korun, což na dnešní poměry není zase tak moc. Přesto o lukrativní nemovitost není přílišný zájem.

Nejde o vilu na pražské Bertramce, která má třikrát takovou hodnotu, a kde žije vdova Ivana a její dvě dcery. Jedná se o prodej vily ve středočeských Jevanech. Tu Gott kdysi koupil, aby ji pak prodal a zase koupil. Když ji pak prodal, udělal z něj podnikatel Moťovský Gottland, unikátní muzeum. Podnikatel se ztratil, muzeum zkrachovalo.

Karel Gott s Janem Moťovským při otevření Gottlandu v Jevanech. Foto: Archiv

Dům je po rekonstrukci

„Dům je na prodej po kompletní rekonstrukci, kterou nechal provést nový majitel. Zcela jedinečná nabídka prodeje prvorepublikové vily, obklopené zahradou s velkorysými rozměry, je zasazena do příjemné lokality s působivou atmosférou, neporušenou přírodou a snadným dosahem Prahy,“ uvedla realitní kancelář.

Krytý bazén, parkování pro 4 auta, zahrada a další nemovitost v zahradě, kterou lze využít jako ateliér, sídlo firmy nebo další část pro hosty, to vše nabízí jevanská vila. Stačí jen složit zálohu, podepsat smlouvu, cenu doplatit a můžete se stěhovat…

Nepřehlédněte:  Zdá se, že Praha už chápe, že bez zón je to problém a s nimi také! Apeluje na vládu obnovit je k 11. květnu
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close