Kultura

Divadlo Na zábradlí odvysílá inscenaci Velvet Havel

Pražské Divadlo Na zábradlí zve diváky na živý přenos, který mohou sledovat prostřednictvím internetu na https://www.mall.tv/kulturazije. V úterý 31. března od 20:00 je na programu představení Velvet Havel.


Velvet Havel je autorský hudebně-divadelní projekt Miloše Orsona Štědroně, který po svých předchozích divadelních projektech věnujících se významným českým osobnostem (Ivan Blatný, Jaroslav Hašek, Antonín Dvořák, Josef Gočár, Johann Gregor Mendel) logicky dospěl k postavě Václava Havla. Orson Štědroň se nechává volně inspirovat Havlovým životem i tvorbou a s humorem a sobě vlastní zkratkou pojednává o něm, jeho okolí i o nás samotných.


Forma představení vycházející z hudby dává šanci uchopit toto nelehké a ožehavé téma jedné z největších českých osobností (a již za života legendy) s nadhledem a s vysokou mírou originality.


V průběhu streamu nebo kdykoliv jindy je možné Divadlo Na zábradlí podpořit ve sbírce, která může za současné situace pomoci nejen pražským divadlům. Zábradlí má vlastní dárcovskou platformu na https://www.donio.cz/DivadloNazabradli

Nepřehlédněte:  Vondráčková pokřtila před zaplněným náměstím Fantomovi kalendář!
Tagy
Pokračovat ve čtení
Back to top button
Close
Close