Kultura

Bráchové z YesBrothers točili klip v pěkné zimě!

Nová a poměrně unikátní kapela YesBrothers, kterou tvoří dva mladí bráchové – MILO a JD, vydala svůj nový singl s názvem „LETÍME“ a k němu natočili i videoklip, kde účinkuje 25 tanečníků, 2 Ferrari, i finalistky Miss Czech Republic. Klip vznikal v pěkné zimě, i když to tak na první pohled nevypadá.

Klip, kde vystupují hlavně bráchové 18letý Miloš Fiala a 14letý Honza, vznikal na nejznámějších místech v Brně  – Automotodromu a na Výstavišti.. A natáčení nebylo vůbec jednoduché.

„Klip vznikal během dvou dnů koncem února, kdy to sice v klipu vypadá, že je fajn počasí, ale byla docela zima, ani ne deset stupňů nad nulou. Každou technickou přestávku na automotodromu jsme chtěli s Ferrari využít na překonání rekordu okruhu,“ usmívá se MILO.

Starší MILO a mladší JD tvoří skupinu YesBrothers. Foto: YesBrothers

Jeden den byl vyhrazený pro natáčení záběrů s auty na motodromu, druhý den se natáčelo na brněnském Výstavišti.

„Píseň LETÍME je motivační song, který by vás měl dostat do dobré nálady, zvláště v téhle divné době…“ říkají kluci z YesBrothers, kteří už pár projektů mají za sebou.

Velká podpora od Michala Davida

Režie videoklipu se chopil nejen Pavol Bigoš z Pinarto creative studio, ale i samotný zpěvák MILO, který má k videoprodukci velmi blízký vztah. Co se týká samotné nahrávky, část songu se nahrála v domácím studiu, další ve studiu v Liberci a mastering byl pak realizovaný v nizozemském Amsterdamu.

„Na Instagramu, který jako YesBrothers používáme nejvíce, najdete zákulisní videa z tvorby naší kapely,“ prozradil MILO & JD.

MILO je autorem hudby, textu a je i hudebním producentem kapely – kapela vystupuje na koncertech pouze ve dvojici… podobně jako dnes vystupuje ve světě kapela Twenty One Pilots.

Kluci z YesBrothers si také cení toho, že začali spolupracovat se známým českým hitmakerem Michalem Davidem. Ten jim do tvorby nezasahuje, ale snaží se jim pootevřít dveře do světa showbussinesu.

Nepřehlédněte:  Dalibor Janda tvrdí: Stal jsem se obětí podvodu! Pořadatel se ale brání!
Klip točili v pouhých deseti stupních nad nulou. Foto: YesBrothers
Tagy
Pokračovat ve čtení

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close