Kultura

Bílá se nezastaví. Tohle pořádala ve svém kulturáku!

Lucie Bílá je člověk, který neumí jen tak hodit nohy nahoru a nic nedělat. Když nekoncertuje, netočí desku, tak dělá andělíčky, růžence nebo náramky a jejich výtěžek směřuje pro potřebné. Porot taky ve svím kulturáku v Otvotivích uspořádala charitativní bazárek.

Zpěvačka a Zlatá slavice má s podobnými akcemi zkušenosti, ale letos to bylo poprvé, co tam mohla představit více, než jen vyřazené kousky ze svého šatníku.

Věci do charitativního bazaru věnovala také Simona Krainová. Foto: FB L. Bílé

Nejenom oblečení, ale i kafe

„Mám pro vás připravený stánek s LBcoffee , se svými charirativnimi šperky, spousty pokladů ze svého šatnîku ale i z toho od Simonky Krainové…Tentokrát jsem přidala i nádherné věci od maďarské návrhářky Marianny Herrhofeer, tak budete mít opravdu z čeho vybírat,“ lákala už v pátek Bílá na akci, která se koná v otvovické Formace ještě dneska.

Dorazily i některé známé osobnosti, včetně cvičitelky a moderátorky Hanky Kynychové. Chybět nesměl ani partner zpěvačky Radek Filipi. Ten Lucii samozřejmě se vším pomáhal. A návštěvníci tak mohli vidět i to, jak zpěvačka vyrábí andělíčky, růžence a další šperky.

Díky této činnosti už pořídila pro mnoho potřebných a handicapovaných auto nebo léčebné či rehabilitační pomůcky.

Kromě toho se Lucie věnuje i přestavbě bývalého Divadla Ta Fantastika. Nově z něj bude Divadlo Lucie Bílé. Zde bude pořádat akce, ale také jej pronajímat. Na podzim by mělo být hotovo.

Nepřehlédněte:  Zatraceně sexy Borhyová! Tohle musíte vidět, to se nedá vyprávět!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close