Kultura

Bílá má koronavir a další umělci taky!

Koronavirová nákaza se netýká jen „obyčejných smrtelníků, ale i celebrit. Kromě Hany Zagorové, Štefana Margity, Ivany Andrlové, Pavla Kikinčuka, se objevil i u Simony Stašové a Ladislava Freje. Nově se svěřila i Lucie Bílá, že covidem-19 onemocněla.

 „Jsem doma v izolaci, protože, jak možná tušíte, ten syčák kolem mě jen neprošel, ale taky mě pěkně čapnul,“ řekla zpěvačka ve videu na sociální síti. V povinné karanténě byla od 8. září.

Lucie Bílá teď relaxuje. Foto: Archiv LB
Lucie Bílá teď relaxuje. Foto: Archiv LB

Covid je jako chřipka

S fanoušky se Lucie také podělila o svou zkušenost, nemoc přirovnala k chřipce. Má zkrátka lehčí průběh.

„Ale aspoň vám můžu říct svoji zkušenost, že je to jen blbá chřipka, která se dá přežít. Asi je potřeba si zvyknout a být na sebe opatrní. Ale jinak bych z toho žádnou hrůzu nedělala,“ uvedla Lucie Bílá, která nezapomněla zpromovat řadu akcí, které ji čekají.

„Těším se na otevření svého divadla, těším se na křest cédéčka v tom divadle, cédéčka mých kamarádů 4 Tenorů. Těším se na neděli 27. září, kdy tam mám koncert a vám divákům budu moct divadlo ukázat, a taky vám v něm zazpívat. A těším se, že vám představím svoji novou knížku,“ pochlubila se Slavice.

Nejvíce se však zpěvačka a herečka těší prý na obyčejné, lidské věci. . „Abychom se mohli objímat, podávat si ruce, líbat se a být spolu. Protože já vás teda fakt potřebuju.“

Lucie Bílá je v izolaci. Foto: Archiv LB
Lucie Bílá je v izolaci. Foto: Archiv LB
Lucie Bílá musela posunout i otvíračku zrekonstruovaného divadla. Foto: Archiv LB
Lucie Bílá musela posunout i otvíračku zrekonstruovaného divadla. Foto: Archiv LB
Nepřehlédněte:  Představitel Big Bena i faráře Browna se oženil. Žije u českých hranic
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close