Kultura
Nejnovější

Alex Mynářová vystavila luxusní postavičku a má za sebou první vlastní přehlídku!

Ať už je manželkou kohokoli, jedno se jí upřít nedá. Je sexy, mladá, krásná a má šmrnc. A taky umí provokovat. Řeč je o moderátorce Alex Mynářové, která je také matkou dvou malých synů a její módní značka se stává stále více známější. Teď se ale manželka hradního kancléře vystavila na sociální síti a hlavně mužům se tajil dech.

Alex umí provokovat a ví jak na to! Nafotila se v luxusním kostýmku z kolekce své značky. Sáčko nechala rozepnuté a pod ním měla jen – podprsenku. „To je taky nejvíc co jsem ukázala a tím taky končím,“ svěřila se Mynářová, která si se svou značkou Alex by Gianni, odbyla i první módní přehlídku.

„Vše proběhlo hladce, kladné ohlasy. Příjemné setkání s Marianem Vojtkem i na jiném místě než na Hradě. Skvělé vystoupení Felixe Slováčka a nádherné obrazy Lucie Gelemové. Akce se vydařila, přišlo přes 300 lidí covidu navzdory.  Děkuji Krajské hospodářské komoře za pozvání,“ uvedla Alex Mynářová po přehlídce konané v Pardubicích.

V Pardubicích se konala první módní přehlídka značky Alex Mynářové.
Foto: Archiv A. Mynářové

Pomoc předčasně narozeným

A pak k tomu dodala. „Značka Alex by Gianni se na podzim neponořila do tmavých barev, ba právě naopak. Značka je stále věrná svému poslání a nezapomíná na ty úplně nejmenší, kteří spěchali na svět. Polovinu výtěžku z prodeje věnuje předčasně narozeným dětem,“ říká Mynářová, která se snaží přes svou módu pomáhat rodičům předčasně narozeným miminkům.

Sama má tuto zkušenosti a dobře ví, s čím mnozí lidé u nás musejí bojovat. Se svou módou se Alex Mynářová, která se údajně opět vrací zpět do médií, zaměřuje primárně na ženy, ale pro muže má i módní trička a chystá i další kousky. Jednou z tváří její kolekce je i herec a moderátor Miroslav Šimůnek.

Nechyběli ani zpívající Marian Vojtko a hrající Felix Slováček. Foto: Archiv A. Mynářové

Móda z návrhů Alex Mynářové je elegantní, kvalitní, ale dostupná.
Foto: Archiv A. Mynářové
Výtěžek z prodeje módy jde na předčasně narozená miminka. Foto: Archiv A. Mynářové
Takhle sexy může být móda od Alex Mynářové. Foto: Archiv
Nepřehlédněte:  Koncert Čechomoru přinesl 130 tisíc na charitu. Vidět v HD i přispět lze ZDE
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close