Cestování

Letní Slapy nabízejí i mořskou vodu!

Pandemie koronaviru udělala mnohým pořádný průvan v peněžence, navíc dovolená u moře je momentálně spíše věcí vzdálenou, ne-li neuskutečnitelnou. Máme proto pro vás tip na příjemný letní odpočinek za přijatelné peníze a užijete si dokonce i té slané vody. Vítejte v areálu Stará Živohošť!


Známé rekreační středisko v blízkosti Slapské přehrady skončilo v loňském roce v populární veřejné anketě Kemp roku na druhém místě a zároveň obsadilo první místo ve Středočeském kraji. Nebylo tomu tak poprvé, takže mezi rekreanty má areál stabilně výborné renomé. A není divu. Kromě ubytování hotelového typu nabízí Stará Živohošť noclehy v několika desítkách chatiček, k ruce je příjemný personál a zdejší kuchyně je proslavená, právě tak jako večerní zábavy pro malé i velké. A komu zevšední každodenní koupačka ve Slapské přehradě, může využít venkovní bazén se slanou vodou!

Na Staré Živohošti jsou velmi oblíbené chatky s vlastní předzahrádkou. Foto: JM


Únikovka nebo noční florbal


Velmi oblíbené jsou i další volnočasové aktivity – bowling, laserová střelnice, squash, venkovní kurty na tenis, nohejbal, volejbal, stolní fotbal a šipky. Loni navíc provozovatelé rekreačního areálu zprovoznili velice úspěšnou vlastní únikovou hru a hojně využíván je i rozšířený prostor dětského koutku. Rekreanty zabaví také animační programy, noční florbalový turnaj pod umělým osvětlením nebo večerní zpívání u ohně. Více informací o dalších aktivitách získáte na www.starazivohost.cz.

Tajemná úniková hra je velmi adrenalinová… Foto: JM


Dezinfekce samozřejmostí


„Areál bude otevřen od června vždy od čtvrtka do neděle, hlavní sezona nám začíná od 27. června,“ říká jednatel střediska Michala Marhan a pokračuje: „Jsem rádi, že letos ani kvůli mimořádné situaci klienti rezervace neruší a těší se na dovolenou u nás. I v této složité době jsme udrželi všechny klíčové zaměstnance, kteří jsou již připraveni na zkrácenou sezonu.“

Venkovní bazén se slanou vodou potěší malé i velké. Foto: JM


V areálu samozřejmě budou platit stávající vládní hygienická nařízení. Před vchodem do jídelny i restaurace bude k dispozici dezinfekce na ruce a rozestupy mezi stoly budou požadovaných 1,5 metru. „Po odchodu každého rekreanta stůl vydezinfikujeme a u výdeje jídel přibude několik ochranných ploch z plexiskla,“ doplňuje Michal Marhan.

Nepřehlédněte:  Tisíce hotelů žalují stát kvůli koronaviru
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close