Videa

Zběsilá honička – feťák a zloděj neujel, hledají se svědci

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky (PMJ) pronásledovali  na počátku týdne zlatou Audinu, která ujížděla v protisměru a nerespektovala světelné výstražné znamení. 

Vozu si všimli v ulici u Kněžské louky v Praze 3, v momentě, kdy se na policejním vozidle rozsvítily majáky, řidič sešlápl plyn a začal ujíždět po Spojovací ulici. Na pomoc „pejákům“ se přidaly i další hlídky. Zběsilá honička pokračovala do ulice Pod Táborem, kde řidič projel křižovatku na červenou. V Nedokončené ulici se snažil vytlačit policejní vůz ze silnice. Několikrát vjel i do protisměru a nakonec při průjezdu Průmyslovou ulicí, prorazil pneumatiku, nezvládl řízení a narazil do plně obsazeného vozu Mercedes. Pak vyskočil z vozu a utíkal k zastávce Starý Hloubětín. Tam ho policisté dopadli. Test na drogy byl pozitivní.

Péjáci  den předtím v jednom z obchodních řetězců zadrželi stejného muže za drobnou krádež. Ukázalo se také, že má  tři platné zákazy řízení a. V minulosti byl také odsouzen za majetkovou trestnou činnost.

Policisté prosí všechny občany, kteří byli ohroženi jízdou tohoto řidiče, aby se přihlásili na linku 158. Jejich svědectví je pro nás velmi důležité.

Nepřehlédněte:  Čuprova ulice už není nebezpečnou překážkou
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close