Videa

To je na „přesdržku“, aneb bez roušky to nejde

Množí se případy lidí, kteří běhají bez roušky a ještě  útočí na policisty a strážníky. Za středu je těchto případů, dost.  Přejeme policistům a strážníkům pevné nervy.  Podívejte se i na video Městské policie Praha (MPP)

První případ se odehrál ve středu 1.4.  u stanice metra Ládví. Po 20. hodině jela autohlídka strážníků prověřit oznámení o ženě, která  pobíhá po silnici ci v tričku a bez roušky.

Šup s ní do nemocnice

Byla opilá, chovala se agresivně a snažila se strážníky  napadnout. Zklidnili ji pomocí „donucovacích“ prostředků. Na služebně Policie ČR  nadýchala 2,31 promile   a pak ji navíc odvezli do nemocnice, kde uvedla, že jí byla uložena karanténa, a že má horečku. Lékař naměřil teplotu 37,5 st. Celsia. Takže jí odebrali vzorky. Bohužel se s ní svezli i strážníci, čekají na výsledky testů.

Sprosťák bez roušky

Dvojici osob bez roušek si také včera   všimla hlídka strážníků v ulici U Výstaviště v Praze 7. Po upozornění, mužů říkal, že jde jen k autu a nakonec to skončilko slovním napadáním.  Bude to drahé.  Protiprávním jednáním spočívajícím jak v porušení mimořádného opatření, tak ve znevážení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se budou zabývat příslušné správní orgány, a pokuty jdou až do statisíců

Museli vyklidit policejní stanici

Vyklidit policejní stanici v Běhounkově ulici v pražských Nových Butovicích museli policisté. . Policisté ze stanice totiž zasahovali proti lidem, u kterých bylo později zjištěno podezření na nákazu uvedla mluvčí Policie ČR Praha Violeta Siřišťová. „Krátce po 18. hodině přijal operační důstojník oznámení o hádce mezi dvěma muži v pražských Košířích. U těchto osob bylo později zjištěno podezření na nákazu nemocí COVID-19. Z tohoto důvodu policisté ihned přijali stanovená opatření v souvislosti s kontaktem s osobou nakaženou COVID – 19. Policie se dále nebude vyjadřovat,“ uvedla Siřišťová. Takže dezinfekce?

Nepřehlédněte:  Modré zóny zase platí? HA HA HA
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close