KrimiVidea
Nejnovější

Strážníci: „klíšťáka“ ne! My se ptáme: šlo o ohrožení dítěte nebo ne?

„Velmi nebezpečnou a riskantní jízdu zaľil 4 letý chlapec v centru Prahy. Jeho otec se s ním proháněl na kole a on mu visel na zádech s rukama kolem krku. Muž navíc neshledával na svém jednání nic nenormálního,“ informovala zpráva pražských strážníků. Ale nechme vyprávět městské policisty:

„Na Národní třídě se hlídka strážníků stala svědkem velmi podivné přepravy dítěte. V žádné z dostupných příruček týkajících se povinného vybavení pro bezpečnou přepravu dětí, není nic ani vzdáleně podobného variantě, kterou zvolil 34letý muž. Vezl svého 4letého syna způsobem, který se dá pojmenovat snad jen jako „na klíšťáka“. Ničím nejištěné dítě se za jízdy přidržovalo pouze tátova krku, zatímco otec kličkoval mezi chodci na chodníku,“ stojí ve zprávě.

„Po zastavení si muž nebyl vědom žádného pochybení, prý takto jedou uľ ze Smíchova. Chybějící povinné odrazky na jeho kole byly v tomto případě uľ jen pověstnou „třešničkou na dortu“. Strážníci následně muže důrazně poučili o tom, že tento systém přepravy je nadále nemožný  a zkontrolovali si, že další cesta této kuriózní dvojice bude pokračovat „po svých“. Přestupky se nyní bude zabývat správní orgán,“ je ve zprávě.

Nepřehlédněte:  V tramvaji jako na operačním sále
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close