KrimiVidea
Nejnovější

VIDEO: O nemluvně „pečovala“ namol opilá. Tipnete si promile?

Opilá žena vyrazila s miminkem v kočárku na nákup. Společnost ji dělala stejně „upravená“ kamarádka. Na chování žen upozornil strážníky mladý muž, který právě projížděl okolo.

Šestadvacetiletá žena zaparkovala kočárek před obchodem s potravinami v Hybernské ulici a společně s kamarádkou šla nakupovat. Z obchodu se pak doslova vypotácela, její doprovod se vzápětí ujal kočárku. Matka dítěte se sotva držela na nohou, málem i upadla. Komunikace s ní byla pro strážníky Městské policie Praha náročná, nedokázala reagovat na pokyny hlídky, v jednu chvíli téměř upadla na kočárek, ve kterém plakal její chlapeček. Na otázku, kdy synka naposledy krmila, taktéž nedokázala odpovědět.

„Strážníci u obou žen provedli dechové zkoušky na přítomnost alkoholu, které ukázaly pozitivní hodnoty. U 26leté ženy naměřili 2,19 promile, u 38leté hodnota činila 2,42 promile. Dvouměsíční miminko následně převezli záchranáři do nemocnice, jeho matku si převzala pro podezření ze spáchání trestného činu přivolaná hlídka Policie ČR,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

(Událost je ze dne 14. 5. 2020, kolem osmé hodiny večer, křižovatka ulic Hybernská x Opletalova)

Nepřehlédněte:  Na hranicích přituhlo, zavádí se tzv. Green lane
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close