Videa
Nejnovější

Krása, ne? „Protančíme tím“ s baletem Národního divadla

Balet Národního divadla on-line tréninky inspiruje a motivuje: „Protančíte tím s námi?“ První již zítra v úterý v 10 a pak hned o den později.

Doba, kterou nyní všichni prožíváme, je v mnoha ohledech mimořádná. Plná omezení, ale také nových, nečekaných možností.

Zkusíte balet S ND?

Co třeba absolvovat hodinu baletu ve společnosti sólistů Baletu Národního divadla, pod vedením špičkových profesionálů? Sen příznivců tanečního umění napříč generacemi proměňuje v realitu live stream tréninků Baletu ND.

V baletním sále v Anenském areálu, kde Balet ND sídlí, se před kamerami (samozřejmě s dodržením náležitých bezpečnostních opatření) na ranním tréninku  sejdou:

V úterý  7. dubna od 10.00 první sólistka Baletu ND Alina Nanu, baletní mistr Baletu ND Alexey Afanasiev a korepetitorka Baletu ND Valentina Shuklina.

Ve středu 8. dubna od 10.00 sólista Baletu ND Matěj Šust, umělecký ředitel Baletu ND Filip Barankiewicz a korepetitor Baletu ND Sergej Poluektov. Přidejte se!

„Jsme doma. Ale udržovat ve formě se musíme všichni – a to nejen ve fyzické, ale i psychické kondici. Tanec pomáhá v obojím případě. Proto zkuste cvičit s námi. Tento trénink je nyní, v době koronavirových omezení, začátkem našeho dne. Zkuste to také. Protančete tím s námi!“ zvou tanečníci Baletu ND.

Nepřehlédněte:  Potápěči zkoumali pilíře Palackého mostu
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close