Videa

Je horko, exhibicionisté mají hody

Městská policie Praha řešila hned dva případy, kde pánové budili veřejné pohoršení. Jeden u sochy sv. Václava, druhý v Ječné ulici.

Jako hanobení národní památky by se mohl brát čin muže, který ve středu po poledni na Václavském náměstí močil na sochu sv. Václava. Aby toho nebylo málo, otočil se, stáhl kalhoty a onanoval. Kolem se nacházely malé děti, které všemu přihlížely. Když se strážníci přiblížili, mrštil muž lahví, kterou držel v ruce, o podestu pomníku a vykročil k nim. Během jednání je nejprve následoval, ale pak se dal náhle na útěk. Pomocí hmatů, chvatů a pout byl dopaden v Krakovské ulici. Test na omamné a psychotropní látky byl negativní, zkouška na přítomnost alkoholu v dechu ukázala 0,46 promile. Strážníci 29letého muže předali k dořešení na nedalekou služebnu státní policie. Informovala o tom mluvčí MPP Jiřina Ernestová.

Druhý případ se odehrál dnes krátce po půlnoci, kdy strážníci vyjížděli k obnaženému muži, který se dobýval do jednoho z domů v Ječné ulici v Praze 2. Byl vysvlečen do půli těla, obnažený a bavil se rychlými pohyby boků. Hlídka ho vyzvala, aby se oblékl a prokázal svou totožnost. Šestadvacetiletý muž reagoval vulgárními výrazy a údaje ke své osobě odmítal sdělit. Strážníci ho předali státním kolegům.

Nepřehlédněte:  V Praze pomalovali sochu Winstona Churchilla. Jak reagovala žižkovská radnice?
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close