Videa

Devadesátiletý senior zadržel podezřelého z loupeže

V pátek odpoledne přišel na autobusové zastávce Labe v Modřanech muž k ženě, která čekala na autobus v Modřanech u nádraží. Tuto ženu si nejprve začal natáčet na mobilní telefon a pak se jí pokusil sebrat batoh, o který se s ní začal přetahovat.

Napadení viděl svědek, devadesátiletý senior, a ženu začal bránit. Po chvilce přetahování senior 35letého útočníka přemohl, dostal na zem a zalehl ho. Pak přiběhli na místo další lidé, kteří se zadržením lupiče pomohli do příjezdu policejní hlídky.

Policie žádá přepadenou ženu, aby se přihlásila na lince 158

Během toho, co probíhalo zadržování podezřelého, poškozená z místa události odešla. Kriminalisté by s ní potřebovali mluvit a žádají, aby se sama ozvala na linku 158, nebo ať se ozve kdokoliv, jestli ji poznává. Pětatřicetiletý cizinec je nyní podezřelý z trestného činu loupež a skončil v policejní cele. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody na deset let.

Seniorovi přispěchal na pomoc i spolujezdec z jednoho z projíždějících aut. Zdroj Policie ČRi

Poškozená se 30. 8. sama přihlásila na policejním oddělení, jelikož se viděla v médiích a k věci bude kriminalisty vyslechnuta. Podezřelému již kriminalisté sdělili obvinění z trestného činu loupež a podali podnět na jeho vzetí do vazby. Policie děkuje všem, kteří pátrání po poškozené věnovali pozornost a přispěli tak k posunu ve vyšetřování.

Nepřehlédněte:  Zběsilá honička – feťák a zloděj neujel, hledají se svědci
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close