Rozhovory

Astrolog: Jágr se neožení a Babiš neodstoupí

Tištěným i elektronickým médiím již několik týdnů vládne covid-19. Pojďme proto na něj na chvíli zapomenout a společně s astrologem Antonínem Baudyšem se podívejme vážně – nevážně na budoucnost několika VIP osobností či fotbalového klubu sešívaných.

Zvládne se do svých 50 let oženit Jaromír Jágr?
Jaromír Jágr se ženit nepotřebuje, muži Vodnáři takový požadavek od života obvykle nemají. Manželství se historicky uzavírají proto, aby žena s dítětem získala záruku právní ochrany. Jaromír navíc zastává pro mě srozumitelnou tezi, že pokud muž a žena nejsou rodiči, mohou po pěti šesti letech společného života vyhodnotit, zdali dále spolu, nebo raději s někým jiným.

Odstoupí do konce roku premiér Babiš?
Andrej to řekl jasně: „Já vám jenom chci říct, že nikdy neodstoupím. Nikdy. Nech si to všichni zapamatují. Nikdy.“ Čapí hnízdo nemělo nikdy potřebnou sílu jej odstavit. A včasná opatření během epidemie mu u veřejnosti přidaly body.

I přes sliby vlády, že tomu tak nebude – zvýší se na podzim daně?
Naše vláda je s ohledem na čísla natolik kreativní, že je schopná daně zvyšovat a přitom tvrdit, že je snižuje. V každém případě propad příjmů ve státní pokladně a zvýšené výdaje nemocnic si budeme muset zaplatit sami, bylo by iluzorní se domnívat, že nám na to peníze někdo poskytne.

Astrolog Antonín Baudyš. Foto: archiv AB

Vdá se do pěti let vdova po Karlu Gottovi?
Paní Ivance přeji, aby nezůstávala sama, člověk není na samotu koncipován. Opět však nevidím důvod, proč by musela vstupovat do manželství. Navíc, být na jejím místě, počínal bych si velmi diskrétně.

Stane se dalším naším prezidentem generál Petr Pavel?
Nestane. Je to muž pokojný a příjemný, být prezidentem však nemá ve své konstituci. Do příštích prezidentských voleb navíc vstoupí podstatně přesvědčivější kandidáti.

Nepřehlédněte:  Taťána Makarenko: Soutěž krásy bude pokračovat!

Vyhraje fotbalovou ligu Slavia Praha?
Slavia je historický klub, mám na ní rád, že byla původně cyklistickým klubem, který vznikl z literárního a řečnického spolku studentů. Že je vlastněna Číňany mi zásadně nevadí, že vyhrála ligu loni jí povzbuzuje k dalším vítězstvím.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close