Praha

Zemřel Čestmír Řanda ml., syn slavného otce!

Ve věku 60 let zemřel dnes náhle v Liberci herec Čestmír Řanda mladší, syn slavného otce, herce Čestmíra Řandy staršího. Toho znají diváci z desítek filmů, včetně komedií a pohádek. Příčinou smrti je nejspíš srdeční kolaps.

Náhlá smrt

Zprávu o skonu herce, ale také velkého průšviháře, který měl problémy s řadou žen a také se zákonem, přinesli jeho kamarádi, spisovatel Jan Bauer a moderátor Slávek Boura.

„Dnes odpoledne zemřel v Liberci můj dobrý kamarád, herec, scénograf, producent a výtvarník Čestmír Řanda ml. Stále to ještě nemohu pochopit a je mi to moc líto,“ napsal na sociální síti spisovatel Jan Bauer.

V šoku je i moderátor Slávek Boura. Ten dostal zprávu právě od Bauera. „Nemohu tomu věřit, jsem v šoku. Byli jsme kamarádi,“ podotkl smutně Boura.

Vysazený na blondýny

Řanda byl manželem herečky a dabérky Reginy Řandové, s níž má syna Čestmíra Řandu nejmladšího. Mnoho let spolu vedli soudní spory o majetek, ale hlavně o alimenty.

„Můj bývalý manžel dluží mému synovi zhruba půl milionu korun. Dnes už vím, že ty peníze syn nikdy neuvidí…,“ prohlásila před časem Řandová.

Její bývalý muž, který dnes náhle zemřel, byl vysazený na blondýny. Nějakou dobu chodil například s bývalou televizní rosničkou Tinou Pletánkovou. Nejprve ho doslova zbožšťovala, pak přiznala, že soužití s ním byl očistec. Nyní žil s další blondýnkou a jejími dětmi v Liberci.

Jako malý kluk se svým otcem, slavným hercem Čestmírem Řandou st. Foto: Facebook
Řanda mladší si zahrál v několika filmech. Foto: Facebook
Čestmír Řanda ml. byl velký svéráz. Foto: Facebook
Ženy o Řandovi ml. říkaly, že měl obrovské charisma. Foto: Archiv

Jeho otec Řanda starší byl velmi obsazovaným hercem. Foto: Archiv
Čestmír Řanda ml. s kamarádem, moderátorem Slávkem Bourou. Foto: Dušan Prouza
Nepřehlédněte:  Obrazem: Metro D vyzdobí přední čeští výtvarníci
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close